Tarihi sızdırıldı! Assassin's Creed Mirage o tarihte çıkabilir!

Tarihi sızdırıldı! Assassin's Creed Mirage o tarihte çıkabilir!
Assassin's Creed Mirage oyunun çıkış tarihinin sızdığı iddia edildi. Bir GameStop çalışanının sızıntısına göre, oyun Ağustos ayında piyasaya çıkabilir. Daha fazla detayın yakında ortaya çıkması bekleniyor.

Ubisoft, 2022 yılında Assassin's Creed Mirage için sinematik bir fragman yayınladı, ancak henüz çıkış tarihini veya oynanışı açıklamadı. Bir GameStop çalışanından gelen sızıntıya göre, oyun Ağustos ayında çıkabilir.

Ubisoft, Assassin's Creed serisinin yeni oyunu Assassin's Creed Mirage'ı 2022 yılında sinematik bir fragmanla tanıtmıştı. Ancak oyun stüdyosu, oyunun çıkış tarihi veya oynanışı hakkında başka bir bilgi paylaşmadı. Fragmandan yola çıkarak Assassin's Creed Mirage'ın Bağdat'ta geçeceği düşünülüyor. Oyunun 2023 yılına kadar çıkması bekleniyor ve PS5, PS4, Xbox Series X|S ve PC dahil olmak üzere birden fazla platformda satışa sunulacak.

Bir perakende çalışanının Assassin's Creed Mirage'ın çıkış tarihini sızdırdığı ortaya çıkarken, Ubisoft oyun hakkında resmi bir açıklama yapmadı. Ancak sızıntı yapan kişi Assassin's Creed serisinin bir sonraki oyununun Ağustos ayında piyasaya sürüleceğini öne sürdü.

GameStop, dünya çapında en büyük video oyunu perakendecisi olduğunu iddia eden ABD merkezli bir perakende zinciri olurken, söz konusu çalışan, yaklaşan lansmanlar için pazarlama detaylarının yer aldığı bir bilgisayar ekranının resmini yükledi.

Reddit hesabı mynameisusername7 olan aynı sızdırıcının, oyunun 31 Aralık'ta çıkacağını iddia eden ikinci bir görüntü paylaştığı da iddia ediliyor. Rapora göre, bir başka Reddit kullanıcısı da Assassin's Creed Mirage'ın çıkış tarihinin şimdiden en az üç kez değiştiğini iddia etti. Bu kullanıcı aynı zamanda bir GameStop çalışanı olduğunu iddia ediyor ve tarihin tekrar değişebileceğini belirtiyor.

Ubisoft'un Assassin's Creed Mirage'ı 2023 yılında piyasaya sürmesi planlanıyor. Stüdyonun 12 Haziran'da gerçekleşmesi planlanan yaz tanıtımında oyunun resmi çıkış tarihi hakkında daha fazla ayrıntı paylaşması bekleniyor.

Son Haberler