The Sims'in rakibi Life by You'dan kötü haber geldi

The Sims'in rakibi Life by You'dan kötü haber geldi
Eğlenceli bir yaşam simülasyonu olan The Sims, yıllardır rakipsiz olarak alanında devam ederken ilk kez bir yapım ile rakip edinecekti ki hevesler yarıda kaldı. Life by You, 5 Mart 2024'e ertelendi.

Sims, yaşam simülasyonu türünde çeyrek asırdır rakipsiz kalırken, bu döngünün Life by You ile kırılması bekleniyordu.

The Sims'e rakip olarak gelmeye hazırlanan Life by You, 5 Mart 2024'e ertelendi. Oyunun Mart ayında duyurulmasından bu yana, geliştiriciler çevrimiçi hayranlardan geri bildirim topluyorlar.
Bu geri bildirimlerin bir kısmı, Life by You'nun görsellerine yönelikti; bu görseller, ironik bir şekilde The Sims'in kendisine kıyasla biraz cansız görünüyor. Bu sorunu çözmek için ekip daha iyi görseller elde etmek için değişikliğe gidecekti.

Arsa satın alıp ev yapabildiğiniz, bir işe girip aile kurabildiğiniz, arkadaşlarınızla partileyip, kendinizi geliştirerek tıpkı gerçek yaşam gibi vakit geçirebildiğiniz The Sims, rakibi Life by You'nun kendisine etkisini beklerken, oyundan erteleme haberi gelmesi şaşırttı.

Gelecek yıl Life By You, 5 Mart'ta erken erişime girdiğinde oyunun gişe rekorları kıran hedeflerinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini göreceğiz. En azından açık bir dünya, üçüncü şahıs modu ve çılgınca özelleştirilebilir diyalog umut verici görünüyor. Oyunu Epic Games Store'dan ön sipariş verenler otomatik olarak para iadesi alacaklar, öte yandan oyunu Steam'de de bulabilirsiniz .

Son Haberler