Ubisoft'tan beklenen duyuru geldi: Assassin's Creed Mirage oynanış videosu ve fragmanı paylaşıldı

Ubisoft'tan beklenen duyuru geldi: Assassin's Creed Mirage oynanış videosu ve fragmanı paylaşıldı
Merakla beklenen yeni Assassin's Creed Mirage için beklenen detaylar paylaşıldı. Ubisoft etkinliğinde oyunun oynanış videosunun yanı sıra, fragmanı da paylaşıldı.Ubisoft, bugünkü etkinliğinde oyunlarından birçok detay paylaştı. Serinin yeni üyesi Assassin's Creed Mirage'dan oynanış videosu gelirken sanal gerçeklik oyunu Nexus'tan ilk fragman paylaşıldı. Ayrıca mobil oyun Assassin’s Creed Codename Jade'den tanıtım fragmanı yayınlandı.

Ubisoft bugün düzenlediği etkinlikte yeni oyunlarına ilişkin önemli duyuru ve tanıtım gerçekleştirdi. Bunlardan biri de merakla beklenen Assassin's Creed Mirage. Söz konusu oyun beklendiği gibi bugün oynanış videosuyla sergilenirken, fragmanı da beraberinde geldi.

Dev etkinlikte serinin en yeni üyesi Assassin’s Creed Mirage, sanal gerçeklik oyunu Assassin’s Creed Nexus ve mobil oyun Assassin’s Creed Codename Jade’den kesitler gösterildi.

12 Ekim'de çıkış yapacak

Yakın zamanda PlayStatio Showcase’de de gösterilen serinin en yeni oyunu Assassin’s Creed Mirage, etkinlikte tüm gözleri üzerine çekti. Ayrıca Ubisoft, oyunun çıkış tarihini 12 Ekim olarak açıklarken, detaylı bir oynanış fragmanını da paylaştı.

Assassin's Creed Mirage, Ubisoft'un en popüler oyun serilerinden biri olan Assassin's Creed'in yeni oyunu olarak geliyor. Serinin yeni oyunu 9. yüzyıl Bağdat'ında geçiyor ve oyuncular, gizli bir örgüt olan Gizliler'e katılan bir sokak hırsızı olan Basim'i kontrol ediyorlar.

Bunun dışında oynanış videosu, Ubisoft Forward 2023 etkinliğinde yer aldı ve oyunun çıkış tarihi olarak 12 Ekim 2023 duyuruldu. Yine paylaşılana videoda, Basim'in çatılarda koştuğu, düşmanlarını sessizce öldürdüğü, at sürdüğü ve hayali görüntülerle karşılaştığı sahneler görülüyor.

Grafikler ileri seviye!

Oyunun grafikleri ve atmosferi ise oldukça etkileyici. Oyun, Bağdat'ın tarihi ve kültürel zenginliğini yansıtıyor ve oyunculara farklı bir Assassin's Creed deneyimi sunuyor.

Son olarak serinin önceki oyunlarından Ezio, Kassandra ve Connor gibi karakterlerin geri döneceği de görünüyor. Assassin's Creed Nexus, Meta Quest 2 için çıkış yapacak.

Son Haberler