Vodafone kullanıcılarına Xbox Game Pass ücretsiz oldu!

Vodafone kullanıcılarına Xbox Game Pass ücretsiz oldu!
Microsoft'un popüler oyun platformu olan Xbox Game Pass için sevindiren haber geldi. Vodafone hat sahiplerinin 3 ay boyunca Xbox Game Pass'e ücretsiz olarak erişebileceği açıklandı. İşte detaylar...

Vodafone, FreeZone ile 6 yıl önce adım attığı espor ve oyun pazarındaki varlığını artırmaya devam ediyor. Microsoft’un yeni ürünü Xbox PC GamePass’i de portföyüne katan FreeZone, faturasına yansıtma sözü veren yeni müşterilerine Forza, Flight Simulator, Halo, Sea of Thieves, Call of Duty gibi 200’ü aşkın popüler oyuna ilk 3 ay ücretsiz, kalan 9 ay ise aylık 29,99 TL’den ulaşma imkanı sunuyor.

Microsoft’un aylık 29,99 TL’den başlayan üyelik ücretiyle 200’den fazla yüksek kalite PC oyununu oynamaya imkân veren platformu Xbox PC GamePass ile Forza, Flight Simulator, Halo, Sea of Thieves, Call of Duty gibi yüksek kaliteli oyunlar bilgisayarda ya da konsolda oynanabiliyor.

vodafone-kullanicilarina-xbox-game-pass-ucretsiz-oldu-2.jpg

Vodafone ve Microsoft’tan GamePass Fırsatı!

Sürekli eklenen yeni oyunlarla zenginleşen platforma, Xbox Game Studios oyunları yayımlandıkları gün ekleniyor. Xbox PC GamePass, herkesin keyif alabileceği oyun deneyimleri oluşturarak dünya genelinde milyarlarca insanın hayatlarını daha eğlenceli bir hale getirmeyi hedefliyor.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin şunları söyledi;

“Vodafone FreeZone olarak, oyun ve espor gelişiminin en büyük destekçilerinden biriyiz. Bugün Türkiye’de her iki insandan biri mobil oyun oynuyor.

Electronic Arts, Hindistan'da büyük bir hata yaparak FIFA 23 oyununu yüzde 99.98 indirimle 4.80 rupi karşılığında satışa çıkardı.

vodafone-kullanicilarina-xbox-game-pass-ucretsiz-oldu-3.jpg

Biz de FreeZone Gaming portföyümüz ve Gamer ek paketlerimiz ile oyunsever gençler için internetinden yemeyen uygulamaların yanı sıra her ay oyun dünyasına ait hediyeler kazanma şansı sağlıyor, düşük ping süreleriyle de onlara en iyi oyun deneyimini yaşatıyoruz. Bu kapsamda oyun portföyümüze Microsoft’un yeni ürünü Xbox PC GamePass’i de katarak önemli bir adım daha attık.

Oyun dünyasında büyük ses getiren bu ürünü, faturasına yansıtma sözü veren yeni müşterilerimize ilk 3 ay ücretsiz sunuyoruz. Böylece oyunsever gençlerimize 200’ü aşkın popüler oyuna bütçe dostu fiyatlarla ulaşma imkânı sağlıyoruz. Oyun dünyasını 360 derece sahiplenen bir marka olarak, bu ekosistemi güçlendirecek ve herkes için fayda sağlayacak adımlar atmaya devam edeceğiz.”

Microsoft Türkiye, İsrail ve Güney Afrika Pazarlarından Sorumlu Satış Direktörü Özge Bozkurt Doyuran ise şöyle konuştu;

“Microsoft olarak, oyun dünyasına yatırım yapmaya ve oyuncu ekosistemini desteklemeye büyük önem veriyoruz. Vodafone, doğru oyuncu kitlesine ulaşabilmemiz açısından bizim için stratejik bir iş ortağı. Vodafone FreeZone da son derece dinamik ve hızlı büyüyen bir marka.

PC GamePass ile aylık düşük bir ücret karşılığında abonelik imkanı vererek oyuncuları oyun satın alma yükünden kurtarıyoruz. FreeZone ile PC GamePass’in bu işbirliği sayesinde özellikle gençlere oyun dünyasında yeni bir kapı açacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.”

Son Haberler