Xbox'tan BTS hayranlarına müjde! Müzik çalan oyun kumandası çıktı

Xbox'tan BTS hayranlarına müjde! Müzik çalan oyun kumandası çıktı
Xbox oyuncular için müjdeli bir haber paylaştı. Interscope Records firması ile anlaşma sağlayan oyun devi, sınırlı sayıda ürettiği yeni oyun kumandasını piyasaya sundu. Açıklanan bilgilere göre cihazın Benny Blanco, BTS ve Snoop Dogg imzalı Bad Decisions şarkısını çaldığı belirtildi. İşte detaylar...

Microsoft, Xbox Series X/S oyun konsollarını tanıttığından beri birçok işbirliğine gidiyor. Örneğin, geçtiğimiz aylarda moda devi Gucci ile ortaklık kurulmuş ve buna özel olarak geliştirilen Xbox Series X tanıtılmıştı. Bunun yanı sıra Star Wars temalı oyun kumandası gibi birçok farklı ürün de çıkarılmıştı.

Şimdi ise Xbox’tan farklı bir işbirliği geldi. Bu ortaklık sonucunda tanıtılan ürün ise şarkı söyleyen bir oyun kumandası. Evet, yanlış duymadınız. Şirket, sınırlı sayıda üretilen ve şarkı dinlemeye olanak tanıyan kontrolcüsünü duyurdu.

Yeni kumanda, çekilişle sahiplerini bulacak

Açıklamalara göre yeni çıkarılan oyun kumandası, Interscope Records müzik şirketi ortaklığında oluşturuldu. Kumandanın, Benny Blanco, BTS ve Snoop Dogg’un birlikte çıkardığı ‘Bad Decisions’ şarkısını içereceği ifade ediliyor. Xbox, ürünü ‘şarkı söyleyen ilk Xbox kumandası’ olarak tanımlıyor ve 30 kişiye dağıtılacağını belirtiyor.

xboxtan-bts-hayranlarina-mujde-muzik-calan-oyun-kumandasi-cikti.jpg

Kırmızı renkte olduğu görülen sınırlı sayıdaki ürünü kazanmak isteyenlerin çekilişe katılması gerekiyor. Çekiliş için aranan tek şart ise 18 yaşın üstünde olmak. Bu kişiler, Xbox’ın resmi Twitter hesabını takip ederek paylaşılan gönderiyi ‘#BadDecisionsSongXboxSweepstakes’ etiketi ile retweetlemesi gerekiyor. Ayrıca Twitter hesabınızın gizli olmaması ve Xbox hesabını çekilişe katıldıktan sonra takip etmeye devam etmeniz gerektiğini de belirtelim. Şirket, sonuçların 25 Ağustos gününde belli olacağını da açıklamalarına ekliyor.

Rengiyle dikkat çeken oyun kumandasının arka kısmında bir hoparlörün yer aldığı görülüyor. Ön kısmında büyük bir ‘bad decisions’ yazısı yer alan ürünün, bir tuş yoluyla müzik dinlemenize olanak tanıyacağı ifade ediliyor. Ayrıca yeni kumandanın, diğer Xbox kumandaları gibi işlev göreceği; yani oyun oynamak için kullanılabileceği belirtiliyor. Son olarak Bad Decisions'ın çıkışını kutlamak için bu hamleyi yaptığını belirten Xbox, Forza Horizon 5'e şarkıdan esinlenmiş bir görünümün ekleneceğini de aktarıyor.

Son Haberler