Yeni oyunları ücret ödemeden deneyebileceksiniz! Steam Next Fest başladı

Yeni oyunları ücret ödemeden deneyebileceksiniz! Steam Next Fest başladı
Yakında çıkacak oyunların demo sürümlerine ücretsiz bir şekilde denemenize olanak tanıyan Steam Next Fest başladı. Bir hafta boyunca devam edecek etkinlikte bu oyunları kesinlikle denemelisiniz.

Steam'in her yıl belli aralıklarla gerçekleştirdiği "Next Fest", bugün tekrar başladı. En son haziran ayında gerçekleştirilen etkinlik, kullanıcılara yakında çıkacak yüzlerce oyunun deneme sürümlerine herhangi bir ücret ödemeden erişme fırsatı tanıyor.

Steam Next Fest etkinliği, 16 Ekim Pazartesi saat 21.00'e kadar devam edecek. Etkinliğe dahil olan oyunlara ulaşmak için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Aşağıdan da öne çıkan bazı oyunlara göz atabilirsiniz.

Steam Next Fest kapsamında deneyebileceğiniz bazı yeni oyunlar

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin

Frontier Developments imzalı bu yapım, Warhammer Age of Sigmar evreninde geçiyor. Oyuncular gerçek zamanlı strateji türündeki oyunda acımasız bir fetih mücadelesine çıkıyor. Ön siparişe açılan yapım, kasımda bekleyenleriyle buluşacak.

Enshrouded

Enshrouded, RPG ve hayatta kalma türlerine giren bir oyun. Geniş bir açık dünyaya sahip olacak bu yapımda, oyuncular, sonu gelen bir ırkın son umudu olan bir karakteri kontrol ederek hayatta kalmaya çalışacak. Enshrouded'ın çıkış tarihi ve ön sipariş fiyatı henüz belli değil.

RoboCop: Rogue City

Teyon tarafından geliştirilen RoboCop: Rogue City, efsane RoboCop filmlerinden ilham alıyor. FPS türündeki yapımda oyuncular, yarı insan ve yarı makine olan karakteri kontrol ederken polislik yapacak ve Detroit şehrine adalet getirmeye çalışacak.

Jusant

Macera ve aksiyon türlerindeki Jusant, Life is Strange'in de arkasındaki şirket Don't Nod tarafından geliştirildi. Tırmanış oyunu olarak karşımıza çıkan yapım, macerayla bulmacayı bir araya getirerek oyunculara huzur verecek bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor. Ekim sonu çıkacak Jusant'ın fiyatı henüz belli değil.

SENTRY

Fireblade Software'in geliştirdiği SENTRY, aksiyon-savunma FPS türünde bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda, uzay gemimizi amansız uzaylı tehdidine karşı korumaya çalışıyoruz. SENTRY'nin ne zaman çıkacağı belli değil.

The Thaumaturge

Fool's Theory'nin geliştirdiği The Thaumaturge, hikâye odaklı bir izometrik RPG. Zorlu seçimler yaparken olağan dışı varlıklarla karşılaşmamızı sağlayacak oyun, bizi sayısız farklı kültürün yer aldığı 20'inci yüzyıl Varşovası'na götürüyor. Aralıkta çıkacak oyunun fiyatı henüz açıklanmadı.

Ghostrunner 2

Sevilen Ghostrunner oyunun devamı olacak Ghostrunner 2, One More Level tarafından geliştirildi. Kıyamet sonrası bir gelecekte geçen ve interaktif bir hikâyeye sahip yapımda oyuncular, bir siber ninja olarak düşmanlarla karşı karşıya geliyor.

Japanese Drift Master

Gaming Factory'nin geliştirdiği Japanese Drift Master, isminden de anlayabileceğiniz gibi bir yarış oyunu. Japanese Drift Master'da dünyanın drift başkenti Japonya'ya gidiyor, kilometrelerce uzunluktaki yollarda yarışıyor ve drift yapıyoruz. Oyunun çıkış tarihi ise belli değil.

Son Haberler