Paribu Satılan Fenerbahçe Token Kısa Süre İçerisinde Tükendi!

Paribu Satılan Fenerbahçe Token Kısa Süre İçerisinde Tükendi!
Paribu ve Fenerbahçe, yaptığı anlaşma ile yeni bir tokenin çıkışını sağladı. Fenerbahçe Token, kısa süre içerisinde büyük ilgi gördü. Fenerbahçe...

Paribu ve Fenerbahçe, yaptığı anlaşma ile yeni bir tokenin çıkışını sağladı. Fenerbahçe Token, kısa süre içerisinde büyük ilgi gördü. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Paribu'nun CEO'su Yasin Oral'ın konuşma yaptığı esnada satışların tükendiği haberi geldi. Ali Koç bu haberi duyunca çok şaşırdı. Henüz kendisinin dahi almadığını belirterek esprili bir dille yaklaştı. İkinci seçeneğin tükendiği haberi gelince gözler birinci seçeneğe çevrildi. Birinci seçenek üzerinden satın alabilen pek çok kişi, bir süre bu fırsatı değerlendirdi. Ancak o da aradan çok fazla vakit geçmeden tükendi.

Fenerbahçe Token İlgi Gördü

Paribu'da çıkan Fenerbahçe Token, tıpkı diğer takımların tokeni gibi büyük ilgiyle karşılaştı. Borsada satışa sunulmasıyla beraber çok daha fazla kişinin satın alacağı tahmin ediliyor. Ancak hangi fiyattan satılacağı ise henüz belirtilmedi. Tokenler, son aylarda çok değerli hale geldi. Özellikle de ünlü kişilerin ve takımların tokenlerini satın alanlar bir servet kazanabiliyor. Elbette bu durum servet kazanmaktan çok kulübe katkı sunulması maksadıyla yapıldı. Fenerbahçe Token alan taraftarlar, Fenerbahçe müzesini gezebilme hakkı elde edecek. Bunun yanı sıra Fenerbahçe'nin teknik heyeti ve sporcularla tanışma fırsatını yakalayabilir. Bu konuda Fenerbahçe taraftarlarına pek çok alternatif sunuluyor. Takımına destek olmak isteyen taraftarlar, token satın alarak kulübe yardımcı oluyor.

Paribu'da Satışa Sunulacak

Paribu'nun yakın zamanda listeleyeceği Fenerbahçe Token, taraftarı olan olmayan herkes tarafından heyecanla bekleniyor. Çünkü işin ticari boyutu da oldukça fazla. Eğer düşük fiyattan alıp yükseldiğinde satabilirseniz kazanacağınız miktarlar fazlasıyla ciddi olabiliyor. Bunun yanı sıra bir süre Paribu'ya erişim sağlanamadığı haberi geldi.

Paribu'ya Girilemedi!

Paribuı sitesinin çökmesine ilişkin pek çok kişi nedenini araştırırken gerçekler kısa süre sonra oraya çıktı. Çok fazla kişinin internet sitesine girmeye çalışmasından ötürü çöktüğü belirtildi. Ancak aradan çok fazla vakit geçmeden sorun çözüldü. Yoğunluktan ötürü böyle bir sorunun yaşandığı tahmin ediliyor.

Paribu Tokenleri Çok Popüler

Paribu'da pek çok takımın tokeni yer alıyor. Türk kulüplerinden de tokenlerin yer aldığı bilinmekte. Galatasaray Token'i son zamanlarda yaşadığı artışla odak haline geldi. PSG, Juventus gibi dünyaca ünlü kulüplerin de tokenleri mevcut. Ancak önümüzdeki aylarda farklı takım, kişi veya şirketlerin tokeninin de çıkabileceği ifade ediliyor. Eğer iddialar doğru ise yakında yeni tokenler tanıyabiliriz. Kripto paraların yanı sıra tokenlerin hali hazırdaki kripto paralardan meydana geldiği biliniyor. Ethereum ağına bağı şekilde satışa sunulacak Fenerbahçe Token, Ethereum altyapısına fazlasıyla güveniyor. Fenerbahçe'den sonra başka hangi takım kendi tokenini çıkaracak göreceğiz.

Son Haberler