Pixel 6 Tarafından Çekildiği İddia Edilen Fotoğraf Facebook Sayfasında Ortaya Çıktı

Pixel 6 Tarafından Çekildiği İddia Edilen Fotoğraf Facebook Sayfasında Ortaya Çıktı
Google Pixel telefonları, inanılmaz fotoğraf çekme yetenekleriyle biliniyor. Google'ın fotoğraf işleme yetenekleri, Pixel serisini fotoğraf çekmek için...

Google Pixel telefonları, inanılmaz fotoğraf çekme yetenekleriyle biliniyor. Google'ın fotoğraf işleme yetenekleri, Pixel serisini fotoğraf çekmek için en iyi akıllı telefonlardan biri yapmak için uzun bir yol kat ediyor. Pixel 6 ve Pixel 6 Pro'nun heyecanı ve Google'ın telefonları Apple ve Samsung'un amiral gemisi modellerine olası bir meydan okuyucu olarak yeniden konumlandırmasıyla, Pixel kameralar yeni serinin olası başarısında büyük rol oynayacak.

Google, geçmiş Pixel modellerine karşı yapılan büyük şikayetlerden birini düzelten hatta büyük bir iyileştirme yaptı. Pixel sahipleri her yıl Google'ın Pixel telefonlarında kullandığı küçük kapasiteli pillere üzülürdü. Ancak 2021 için Pixel 6'nın 4614 mAh pil kullanmasını bekliyoruz, premium Pro modelinin ise 5000 mAh büyük bir pille geleceği söyleniyor (bu, bir Pixel telefonda bulunan en büyük kapasiteli pil olacaktır).

Bu hikayeye eşlik eden resmin Pixel 6 veya Pixel 6 Pro ile çekildiği iddia ediliyor

Pixel 6'nın 6.4 inç OLED ekrana ve 90Hz yenileme hızına sahip olması bekleniyor. 128 GB depolama alanı ile birlikte 8 GB bellek dahildir. Çift arka kameralar, 50MP birincil kamera ve 12MP Ultra geniş kamera içerir.

Pixel 6 Pro, 120Hz yenileme hızı, 12GB bellek ve 128GB depolama ile 6.7 inç OLED ekrana sahip olacak. Cihazın arkasındaki kameralar 50MP birincil, 4.0x optik zoomlu 48MP telefoto ve 12MP Ultra geniş içerir.

Pixel 6/6 Pro kamera dizisinden neler bekleyebileceğiniz konusunda fikir edinmek istiyorsanız, Google çalışanı Zaheed Sabur tarafından Facebook'ta örnek bir fotoğraf yayınlandı. Sabur, fotoğrafın en son Google Pixel telefonu kullanılarak çekildiğini söyledi. Bu, yakın zamanda piyasaya sürülen Pixel 5a 5G veya yaklaşmakta olan Pixel 6 serisi olabilir. Diyelim ki Sabur Pixel 6 veya Pixel 6 Pro'dan bahsediyordu.

Örnek fotoğraf Twitter'dan kaldırıldı ve bize yeni Pixel 6 modellerinden biri kullanılarak çekildiğine inanmak için iyi bir neden verdi.

Bu sonuca, fotoğrafın başka bir kişi tarafından paylaşıldığı Twitter'dan çabucak silindiği için ulaşabiliriz ve resim zaten piyasaya sürülen Pixel 5a 5G'de çekilmişse bunu yapmak için hiçbir neden olmazdı. Resmin silinmesi, fotoğrafın hem Pixel 6 hem de Pixel 6 Pro gibi resmi olarak piyasaya sürülmemiş bir telefondan gelip gelmediğini görmeyi bekleyeceğimiz bir şey.

Peki görüntü hakkında ne söyleyebiliriz? Pekala, kesinlikle Pixel ile çekilmiş bir fotoğraftan çok farklı. Birincisi, renkler çizgi film gibi görünecek kadar doygun. Ve resim bir Pixel 6 veya Pixel 6 Pro'dan olsa bile, bu sadece bir fotoğraf ve özellikle Google resimden beri bazı ayarlamalar yapmış olabileceğinden, yeni Pixel telefonlardan ne bekleyeceğimiz konusunda bize gerçekten bir fikir vermiyor.

Geçmişteki Pixel modelleri, piyasaya sürüldükten hemen sonra bazı hataları ortaya çıkarma eğilimindeydi. Pixel 2 XL, ekran yanmasından muzdaripken, Pixel 2 ve Pixel 2 XL sahipleri, telefon görüşmesi yaptıklarında garip ıslık ve uğultu sesleri duymaktan şikayet ettiler. Bu, Pixel 6 serisi telefonlardan birinin olası alıcılarının, parayı harcayıp harcamamaları ve Google'ın kendi yonga seti tarafından desteklenen ilk el cihazlarına bir şans vermeleri gerekip gerekmediğini merak etmelerine neden oldu.

Yeni Pixels'in Ekim ayında tanıtıldığını ve ön siparişlerin 19 Ekim'de başlayacağını görebiliriz. Bu senaryo ile gerçek lansman tarihi 28 Ekim olacaktır.

Son Haberler