Pokemon Unite Mobil Lansman Tarihi Açıklandı; İşte Ayrıntılar

Pokemon Unite Mobil Lansman Tarihi Açıklandı; İşte Ayrıntılar
Pokemon Unite mobil lansman tarihi: Pokemon franchise, 25. yıldönümünden sonra, yıllar içinde birkaç başarılı oyun lansmanı ile tüm zamanların en başarılı...

Pokemon Unite mobil lansman tarihi: Pokemon franchise, 25. yıldönümünden sonra, yıllar içinde birkaç başarılı oyun lansmanı ile tüm zamanların en başarılı medya serilerinden biri haline geldi. En son oyun Pokemon Unite'in Nintendo Switch için piyasaya sürülmesinden yaklaşık bir ay sonra, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların artık akıllı telefonlarda çok beklenen mobil savaş arenası (MOBA) oyununun gelişi için bir çıkış tarihi var.

Pokemon Unite geliştiricileri kısa süre önce Twitter'da oynaması ücretsiz oyunun (Nintendo Switch için 21 Temmuz'da piyasaya sürüldü) mobil versiyonunun 22 Eylül'de iOS ve Android cihazlara geleceğini duyurdular. Yeni oyunun farkında olan Pokemon Unite, çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası (veya MOBA) türüne giriyor ve onu League of Legends, Dota 2, Smite, Vainglory ve diğerleri ile aynı kategoriye koyuyor. Oyun daha önce agresif oyun içi mikro dönüşüm modeli nedeniyle eleştiri almıştı.

Pokemon Unite mobil sürümünün Nintendo Switch ve mobil cihazlar arasında çapraz oynama işlevi de getireceğini belirtmekte fayda var. Bu, oyuncuların her iki cihazda da Nintendo hesaplarına giriş yaptıklarında, oyun bilgilerine, ilerlemelerine, topladıkları öğelere ve kilidini açtıkları Pokemon'a ve oyun içi paralarına erişebilecekleri anlamına geliyor, şirket bir blog gönderisinde belirtiyor. Daha önce MOBA oyunları oynamadıysanız, Pokemon Unite oynarken strateji ve ipuçları için kullanışlı kılavuzumuza göz atabilirsiniz.

Bu Bölümden Daha Fazlası

Bir an önce aksiyona dahil olmak isteyen oyuncular, Google Play Store ve App Store'a giderek oyun için hemen ön kayıt yaptırabilirler. Bunu yapmak, başladığında oyundaki belirli avantajlara erişmelerini sağlayacaktır. Bu, oyuna ön kayıt yaptıran kullanıcılar için ücretsiz bir Recon kıyafeti vaat eden Battlegrounds Mobile India gibi piyasaya sürülecek oyunlar için yaygın bir uygulamadır. Ayrıca özel bir Holowear kostümü almaya ve Pikachu olarak oynamaya hak kazanacaklar.

Son Haberler