PUBG: New State Oyununu Test Edebileceksiniz!

PUBG: New State Oyununu Test Edebileceksiniz!
Yeni PUBG oyunu olan PUBG: New State, çeşitli denemelere devam ediyor. Test versiyonlarında  başarı elde eden oyun, ikinci alfa testi için de oyunculara...

Yeni PUBG oyunu olan PUBG: New State, çeşitli denemelere devam ediyor. Test versiyonlarında  başarı elde eden oyun, ikinci alfa testi için de oyunculara tarih verdi. İlk alfa testi yalnızca ABD oyuncularıyla sınırlı kalmıştı. Ancak şimdi işler değişti. Farklı ülkelerden oyuncuların da ikinci alfa testinde oynayabileceği belirtildi. Peki alfa testi ne zaman başlayacak? PUBG: New State oynamak için sabırsızlıkla bekleyen milyonlarca insan, bir an önce oyunu test etmek istiyor. Ayrıca oyunla ilgili yeni detaylar da açıklandı.

Alfa Testi Kayıtları Başlıyor!

İkinci alfa testi için kayıtlar ne zaman başlayacak merak ediliyor. 9 Ağustos'tan sonra kayıtlar açılacak. Eğer oyunu merak ediyorsanız sizlerin de Google PlayStore üzerinden ön kayıt yaptırmanız gerekiyor. 27 - 29 Ağustos tarihleri arasında ise ikinci alfa testi yapılacak. Alfa testinde yer almak isteyenlerin ön kayıt yaptırmaları kesinlikle şart. Ayrıca bu testlerde sınırlı sürede oyunda kalabiliyorsunuz. Ortalama 2-3 gün oynadığınız oyunla beraber yaşanan çeşitli hatalara karşı da yetkililere bilgi verebilirsiniz. Beta sürümü yerine alfa testlerinin yapılması bu anlamda önemli.

PUBG: New State Ne Zaman Çıkacak?

PUBG: New State oyunu için kesin bir tarih verilmedi. Ancak oyunun 2021 yılı içerisinde çıkması bekleniyor. Böylelikle 20 milyonu aşkın ön kayıt yaptıran oyuncu PUBG'nin yeni oyununu rahatlıkla oynayabilecek. Bu yıla damgasını vurması beklenen ve kendine özel evreniyle adından söz ettirecek oyun için tüm çalışmalar sürüyor.

Alfa Testi Türkiye'de de Geçerli!

Alfa testine katılmak isteyenler arasında Türk oyuncular da bulunuyor. Eğer sizler de alfa testine katılmak istiyorsanız müjdeli haberi verelim. İkinci alfa testinde Türkiye'de dahil olacak. İlkinde yalnızca ABD dahildi. Ancak şimdi pek çok ülke oyuncusunun PUBG: New State'yi oynayabileceği belirtiliyor. Bu konuda herhangi bir sınır bulunacak mı bilinmemekte. Sınır olur ise pek çoğumuz bu güzel oyunun test sürümünü kaçıracağız. Yine de detaylarıyla beraber internet üzerinden videolar aracılığıyla takip etmek mümkün olacak. Krafton'un aldığı bu kararlar oyunseverleri fazlasıyla etkiliyor. Çünkü oyun henüz resmi olarak çıkmamış olsa bile pek çok kişi oyunla ilgili yeni gelişmeleri takip ediyor. PUBG'nin yıllar önce sağladığı popülerlik ve ani patlama bu yılın sonunda çıkacak PUBG: New State ile de sağlanabilir. Çünkü aradan geçen yılların ardından bambaşka bir evren ile kullanıcı karşısına çıkmaları bekleniyor. Son zamanların en etkili oyunlarından biri olarak bilinen PUBG serisine katılacak yeni oyun, hayatta kalma oyununa yeni bir anlayış getirecektir. Oyunun en kısa sürede yayınlanması bekleniyor.

Son Haberler