Razer Zephyr, RGB Yüz Maskesi Projesi İçin Beta Testi Kayıtlarına Başladı

Razer Zephyr, RGB Yüz Maskesi Projesi İçin Beta Testi Kayıtlarına Başladı
Razer Project Hazel, ilk olumlu gelişmelerden sonra, şirket adının Razer Zephyr olarak değiştirildiğini (henüz nihai değil) duyurduğundan, yakında satın...

Razer Project Hazel, ilk olumlu gelişmelerden sonra, şirket adının Razer Zephyr olarak değiştirildiğini (henüz nihai değil) duyurduğundan, yakında satın alabileceğimiz bir gerçeğe bir adım daha yaklaştı. gerçek bir ürün olma proje dönemi, maske için kesin bir isim açıkladı.

Ancak hepsi bu kadar değil ve farklı Razer sosyal medya hesaplarında da görebileceğimiz gibi, şu anda mevcut cihazı çıkış tarihinden önce test etmek için ilk hayran seçiminin bir parçası olmaya çalışmak için kayıt olunabilecek.

Her ne kadar Razer Zephyr'in şüphesiz en çok dikkatini çeken şey, şeffaf bir ön kapak ve dahili bir RGB aydınlatma sistemi ile meraklı oyuncu temalı tasarımı ve ayrıca biraz yükseltmemize izin verecek entegre bir mikrofon ve hoparlörün dahil edilmesidir. Sesimizi yükseltmek zorunda kalmadan veya konuştuğumuzda geri çekmek zorunda kalmadan.

Ayrıca silikon yüzey contası ve buğu önleyici kaplaması sayesinde daha fazla hava akışını korurken CO2'yi tahliye etme yeteneğine sahip olacak hava geçirmez bir conta oluşturmak için ayarlanabilir kayışlara sahip olacak. Her ne kadar şüphesiz en ilginç yanı, havadaki partiküllerin %99'unu yakalayabilen bakteri filtrasyon verimliliğine sahip kapsüller ile %99 BFE sertifikasına sahip olacak olmasıdır.

Ne yazık ki, Razer Zephyr hakkında hala bilmediğimiz tek detay, markanın kendi fiyatları, çok sayıda eklenti ve teknolojinin yanı sıra mümkün olandan önce muhtemelen oldukça özel bir doğaya sahip olduğu düşünüldüğünde, ne kadara mal olacağıdır. sınırlı sayıda birimin oluşturulması ve dağıtılması oldukça yüksek bir sayıya yol açabilir.

Son Haberler