Rockstar Açıkladı! GTA III, Vice City ve San Andreas Remasterlarının Geliştirdiğini Bildirildi

Rockstar Açıkladı! GTA III, Vice City ve San Andreas Remasterlarının Geliştirdiğini Bildirildi
Yeni bir Grand Theft Auto oyunu yakın zamanda çıkmayabilir ve beğeni toplayan beşinci oyun hala yeniden yayınlanıyor olsa da, Rockstar Games eski hitlerinin...

Yeni bir Grand Theft Auto oyunu yakın zamanda çıkmayabilir ve beğeni toplayan beşinci oyun hala yeniden yayınlanıyor olsa da, Rockstar Games eski hitlerinin yeniden düzenlenmiş bir koleksiyonunu çıkarmayı planlıyor olabilir. Kotaku'nun stüdyodaki kaynaklardan alıntı yaptığı bir rapora göre, Grand Theft Auto III (2001), Grand Theft Auto Vice City (2002) ve Grand Theft Auto San Andreas'ın (2004) remaster'ları geliştiriliyor.

Rapora göre, Rockstar Dundee (eski adıyla Ruffian Games) projenin arkasındaki lider geliştiricidir ve Unreal Engine üç oyunu yeniden düzenlemek için kullanılır. Grafik stili ve kullanıcı arayüzü orijinal oyunlara sadık kalacak ancak iyileştirmeler içerecek ve aynısı oyun için de beklenebilir.

Kotaktu, bu üçleme remaster'ının şu anda geliştirmenin son aşamalarında olduğunu ve Rockstar'ın bu yılın Ekim veya Kasım aylarında Xbox Series X | S, PlayStation 5, Xbox One, PlayStation için yalnızca dijital bir sürüm olarak hayranlarına sunmak istediğini söylüyor. 4, Anahtar ve Stadia. Rapora göre, PC ve mobil bağlantı noktaları da geliştirme aşamasındayken bunlar gecikebilir.

Hepsi bu kadar değil, kaynaklara göre orijinal Red Dead Redemption da remaster tedavisini almak için kartlarda, ancak bu bildirilen üçlemenin satış performansına bağlı.

Rockstar remaster'larının söylentileri yıllardır internette dolaşıyor ve bunlar genellikle bu gibi eski oyunlar ile GTA IV ve Red Dead Redemption gibi daha yeni oyunlar arasında gidip geliyor. Her zaman olduğu gibi, Rockstar'dan resmi bir açıklama gelene kadar bu raporu biraz dikkatli alın.

Son Haberler