Samsung Galaxy Buds2 Duyuruldu! İşte Detaylar

Samsung Galaxy Buds2 Duyuruldu! İşte Detaylar
Samsung, Unpacked etkinliğinde Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3 ve Galaxy Watch4 serisine ek olarak Galaxy Buds2'yi resmi olarak piyasaya sürdü.Samsung, Galaxy Buds2'nin...

Samsung, Unpacked etkinliğinde Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3 ve Galaxy Watch4 serisine ek olarak Galaxy Buds2'yi resmi olarak piyasaya sürdü.

Samsung, Galaxy Buds2'nin şimdiye kadar yaptıkları en küçük ve en hafif kulaklık olduğunu söylüyor. Kulakiçi kulaklıkların ağırlığı sadece 5 gr ve şarj kutusunun ağırlığı 41,2 gr. Seleflerinden farklı olarak fasulye şeklinde bir tasarıma sahip değiller ve gerçekten şık görünüyorlar. Yeni zeytin ve lavanta renkleri görsel olarak çekici ve renkli şarj kutusu da kulaklıkların genel hissini ve tasarımını tamamlıyor.

Geçen yıldan beri aynı kalan, her kulaklıkta bir woofer ve tweeter bulunan iki yönlü sürücüler. Samsung'a göre, sürücüler net, net yüksek notalar ve derin bas sağlamaya yardımcı oluyor. Kulaklıklar ayrıca Galaxy Giyilebilir uygulaması aracılığıyla ne kadar gürültüye izin vermek istediğinizi ayarlamanıza izin verecek bir ortam sesi modu içerir.

Tomurcuklar ayrıca her iki tarafta daha net aramalar yapmanıza yardımcı olacak üç mikrofon içerirken, "düşük çıkıntılı tasarım" rüzgar kesintilerini en aza indirecektir. Samsung, kulaklıkların ANC açıkken 5 saat ve ANC olmadan 7,5 saat süreceğini iddia ediyor.

Galaxy Buds2 perakende satış fiyatı 149,99 ABD dolarıdır ve bugünden itibaren ön sipariş verilebilir. 27 Ağustos'tan itibaren satışta olacak ve zeytin, beyaz, lavanta ve grafit renk seçenekleriyle sahip olunabilir.

Son Haberler