Samsung Galaxy S21 FE Müjdesini Yanlışlıkla Verdi! Galaxy S21 FE Tasarımı Belli Oldu!

Samsung Galaxy S21 FE Müjdesini Yanlışlıkla Verdi! Galaxy S21 FE Tasarımı Belli Oldu!
Samsung, yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şirket, öğrencilerin kullanabileceği Samsung ürünlerinden bahsediyordu....

Samsung, yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şirket, öğrencilerin kullanabileceği Samsung ürünlerinden bahsediyordu. Fotoğrafta da Samsung'a ait ürünler yer almaktaydı. Ancak bir görüntü var ki Samsung Galaxy S21 FE'ye çok benziyordu Telefonun yeni çıkması beklenen ürüne çok benzemesi dikkat çekti. Kullanıcılar, artık yeni modelin ne zaman çıkacağını öğrenmek istiyor. Yanlışlıkla paylaştığı görselle bir anda gündem olan Samsung, kısa süre içerisinde paylaşımı sildi. Ardından pek çok kişinin Samsung Galaxy S21 FE'nin ne zaman çıkacağını sorduğu görüldü. Telefonun çıkış tarihi belli oldu mu?

Galaxy S21 FE'yi Paylaştı!

Samsung'un bu hamlesi çok konuşuldu. Galaxy S21 FE'yi paylaşmasındaki neden bir türlü anlaşılamadı. Sosyal medya uzmanlarının bir hatası olduğu düşünülüyor. Hal böyle olunca kullanıcılar da bunun bilerek yapılıp yapılmadığını sorguladı. Çünkü böylesine kritik bir hata, herkesin dikkatini çekmişti. Ayrıca akıllı telefonun tasarımı da oldukça etkileyici. Tasarımın yenilendiğini görenler ilk başta bu görselleri pek tasvip etmedi. Çünkü eski modellerin tasarımına alışmışlardı. Ancak zaman içerisinde görsellerle ilgili detayların ortaya çıkacağı biliniyor. Kullanıcılar, uzun süre kullanılan uygulama veya ürünlerin görünümü değiştiğin ilk olarak olumsuz tepki vermekte. Zamanla bu görüntülere alışılıyor ve herkes uyum sağlıyor. Peki Galaxy S21 FE'nin tasarımında ne gibi bir değişiklik oldu?

Galaxy S21 FE Kamera Tasarımı Değişti

Samsung'un yeni telefonu, kamera tasarımıyla gündeme gelecek. Çünkü telefonun sahip olduğu kamera tasarımı oldukça farklı. Tüm bunların yanı sıra üçlü kameranın dik bir şekilde alt alta yerleştirilmiş olması farklı bir etki bırakıyor. Samsung'un resmi Instagram hesabından yaptığı bu paylaşım şirkete biraz pahalıya patlayacak. Ancak bir yandan da viral reklam yapmış kadar oldular. Yani bu durum onların lehine mi yoksa aleyhine mi işleyecek göreceğiz. Telefonun ne zaman çıkacağı iyice merak edilmeye başlandı. Muhtemelen 2021 yılı bitmeden telefonun tanıtımı yapılacak. Ardından satışa sunulacak ve çeşitli ülkelerde satılacak. Ancak bilinen bir şey varsa o da akıllı telefonun tasarımı ilgi çekmeyi başardı.

Galaxy S21 FE Fiyat ve Tanıtım Tarihi

Telefonun fiyatına ilişkin hiçbir bilgi sızdırılmadı. Yalnızca görsellerin sızdırıldığı biliniyor. Ayrıca belli başlı teknik özelliklerden de bahsedilebilir. Ancak hiçbir şekilde fiyat ve tanıtım tarihiyle ilgili gelişme yaşanmadı. Tanıtım tarihinin sene sonundan önce olacağı hatta Ağustos ile Ekim ayları arasında gerçekleşebileceğini söylemek mümkün. Çünkü çeşitli lansmanlar düzenlenecek ve Galaxy S21 FE isimli telefondan da muhakkak bahsedilecek. Kullanıcılar, yüksek donanımlara sahip olacağı belirtilen telefonu bir an önce deneyimlemek istiyor.

Son Haberler