Samsung'tan Galaxy Buds 2 İçin Kritik Güncellemeler!

Samsung'tan Galaxy Buds 2 İçin Kritik Güncellemeler!
Galaxy Buds 2, satışa sunulalı henüz çok fazla olmadı ancak Samsung bir an önce güncelleme yayınladı. Bu ani gelen güncellemelerle beraber cihazda eksik...

Galaxy Buds 2, satışa sunulalı henüz çok fazla olmadı ancak Samsung bir an önce güncelleme yayınladı. Bu ani gelen güncellemelerle beraber cihazda eksik olan bir şey mi bulunuyordu bilinmemekte. Ancak Galaxy Buds 2 kullanıcılarına bakacak olursak yeni güncellemeden fazlasıyla memnun kaldılar. Özellikle de kulaklık performansının iyice arttığını belirtiyorlar. Kablosuz kulaklıklara farklı bir bakış açısı getiren Samsung, pazarda aldığı pay ile de bu girişimlerinin karşılığını fazlasıyla alıyor. Ancak yeni satışa sunduğu Galaxy Buds 2 henüz potansiyelini zorlamış değil. Kablosuz kulaklığın tam olarak dünyaya yayılmadığı bir zaman diliminde güncelleme geldi. Henüz tam anlamıyla satışa sunulmamışken bu güncellemenin cihaza ne gibi kazanımları olacağı merak edildi. Şirketin, kullanıcıların daha rahat ve etkili bir deneyim yaşamasını önemsediği görülüyor. Çünkü gelen güncellemeler ince düşünülmüş ve bir yandan da kullanıcı memnuniyetini yükseltecek güncellemeler. Üstelik satışa sunulduktan kısa süre sonra gelmesi de Samsung'un bir süre daha güncellemelere devam edeceğini gösteriyor. Peki Galaxy Buds 2 güncellemelerinde tam olarak neler var?

Galaxy Buds 2 Güncellemesinde Ne Var?

Galaxy Buds 2 ile aramalarınız çok daha verimli geçecek. Konuşma esnasında ortamdan gelen sesleri de duymak istiyorsanız ortam sesi modu imdadınıza yetişecek. Bu mod ile çevredeki konuşmaları da dinleyebilir ve daha rahat konuşma yapabilirsiniz. Aramalar esnasında geçerli olan bu özelliğin kullanımı fazlasıyla yaygın olacak gibi duruyor. Çünkü iki türlü test edildiğinde ortam sesi modu daha çok beğenildi. Samsung'un geliştirdiği bir diğer özellik ise çok merak edildi. Çünkü şirket genel olarak yaptığı güncellemelerle cihazları bir üst seviyeye taşımayı başarıyor. Henüz yeni çıkmış olmasına rağmen böyle bir güncellemenin gelmesi de Galaxy Buds 2 için beklentileri arttırdı.

ANC Tek Kulaklıkta Aktif

ANC sistemini tek kulaklıkta aktif bir şekilde kullanabileceksiniz. Galaxy Buds 2'ye gelen bir diğer önemli güncelleme de buydu. Ayrıca cihazı kullanırken ortam sesi modundaki ses seviyesini çift dokunma ile kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Genel olarak bu özelliklerin geldiği biliniyor. ANC'nin tek kulaklıkta çalışması kimi kullanıcıları çok sevindirecek. İnce düşünülmüş bir özellik olduğu belirtiliyor.

Güncelleme Ne Zaman Gelecek?

Galaxy Buds 2 güncellemesi şu an için tüm dünyada yayınlanmadı. Yalnızca Kore pazarında görebildiğimiz bu güncellemenin en kısa sürede diğer pazarlarda da aktif olması bekleniyor. Ayrıca satışlar konusunda da bir gelişme yaşanması muhtemel. Çünkü Galaxy Buds 2'nin pek çok noktada eksik kaldığını belirtelim. Samsung'un yeni ürünüyle ilgili daha ne gibi gelişmeler yaşanacak bilmiyoruz. Önümüzdeki günlerde yeni gelişmelerden de haberdar edeceğiz.

Son Haberler