Samsung'tan Uygun Fiyatlı Yeni Telefon! Samsung Galaxy A21 Simple Tanıtıldı!

Samsung'tan Uygun Fiyatlı Yeni Telefon! Samsung Galaxy A21 Simple Tanıtıldı!
Samsung, düşük bütçeli telefonlar da üretiyor. Bu nedenle pek çok kullanıcının ilgisini çekmekte. En son tanıttığı telefonun bu kadar düşük fiyatlı...

Samsung, düşük bütçeli telefonlar da üretiyor. Bu nedenle pek çok kullanıcının ilgisini çekmekte. En son tanıttığı telefonun bu kadar düşük fiyatlı olması herkesi şaşırttı. Pek çok özelliği diğer telefonlarla aynı ola da belli başlı noktalarda geride kaldığı anlaşılıyor. Samsung Galaxy A21 Simple SCV49, adından da anlaşılacağı üzere basit bir akıllı telefon olarak karşımıza çıkmakta. Samsung'un yaptığı açıklama doğrultusunda telefonun özelliklerine eriştik. Fiyatı da bu özelliklere göre fazlasıyla uygun gözüküyor.

Samsung Galaxy A21 Simple Özellikleri

Galaxy A21 Simple, basit bir telefon olmasının yanı sıra Japonya operatörlerine özel olarak hazırlandı. Hal böyle olunca telefonun dünya çapında satılıp satılmayacağı merak ediliyordu. Özelliklerini inceledikten sonra bu sorunun cevabı da verildi. Öncelikle 5,8 inç ekrana sahip telefonun arka kamerası 13 MP ve ön kamerası 5 MP'ye sahip. Depolama alanı beklentilerin üzerinde ve 64 GB olarak açıklandı. RAM'i de aynı şekilde 3 GB olacak. İşlemci konusunda Exynos'tan yararlanıldı. Exynos 7884B işlemcisi performans anlamında işe yarar bir destek sunacak. Bazı oyunları tam anlamıyla çalıştıramasa bile pek çok oyun rahatlıkla oynanabilecek. Samsung'un telefonu üretme nedeninin basit kullanımlar olduğunu vurgulayalım.

Galaxy A21 Simple Ne Kadar?

Galaxy A21 Simple, etiket fiyatı olarak fazlasıyla uygun. Ancak telefonun Türkiye'ye gelmesi durumunda vergilerle beraber yüksek fiyata satılabileceği belirtiliyor. 200 dolar olan fiyatı Avrupa'da ve çeşitli ülkelerde benzer bir rakama satılacaktır. Ancak çeşitli kâr payları da eklenecek olursa gerçek fiyatın ne olacağını zamanla göreceğiz.

Galaxy A21 Simple Türkiye Fiyatı

Samsung cihazının Türkiye'de satılması ile 3 bin TL'e yakın bir fiyat ortaya çıkabilir. Bu nedenle Samsung'un telefonu Türkiye pazarına sokma ihtimali bulunsa da aynı şekilde farklı pazarlara göz atma olasılığı da mevcut. Özellikle de Hindistan gibi alım konusunda yüksek talepler olan ülkelerde satış yapması Samsung açısından daha iyi olacaktır. Global anlamda tüm ülkelere servis edilmese de yüksek pazarlarda yer alması dahi yeterli olacaktır. Samsung'un bu sene satışlarını artırmasını beklediğimiz asıl akıllı telefonların amiral gemisi modelinde olduğu belirtiliyor. Üst seviye cihazlar, kâr oranı bakımından daha iyi kazanç sağlıyorken, gelişmiş ülkelerde büyük talep de görmekte. Xiaomi'nin Samsung'u geçememesi için firmanın daha çok çalışması gerekiyor. Güney Kore'nin teknoloji devi bu konuyla ilgili 2021 yılının sonuna kadar önemli hamlelerde bulunacaktır. Yeni telefon ve tabletlerin yanı sıra akıllı saatin de çıkması bekleniyor.

Son Haberler