Samsung'un Şubat ayı içinde Galaxy S22'yi piyasaya süreceği iddia edildi

Samsung'un Şubat ayı içinde Galaxy S22'yi piyasaya süreceği iddia edildi
Samsung'un yeni amiral gemisi akıllı telefonları Samsung Galaxy S22, S22 Plus ve S22 Ultra muhtemelen 8 Şubat'ta geliyor.

Engadget'ta yer alan habere göre bir Samsung yetkilisinin tarihi doğruladığını iddia edildi ve şirketin Ocak ayının sonunda etkinlik için davetiye göndermeye başlayacağını ekledi.

Galaxy S22 serisi telefonlar, etkinlikten hemen sonra 9 Şubat'ta ön siparişe sunulacak ve satışlar 24 Şubat'ta başlayacak. Ürünler ayrıca 28 Şubat'ta başlaması planlanan Barselona'daki Mobil Dünya Kongresi'nde sergilenecek.

Bunların hiçbiri Samsung'un resmi iletişim kanallarında resmi olarak doğrulanmadı. Ancak zamanlama, Samsung'un genellikle Ocak veya Şubat aylarında gerçekleşen önceki Galaxy S serisi lansmanlarıyla tutarlı.

Söylentiler, Samsung'un Galaxy S22 telefonlarının Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 yongası veya Samsung'un kendi Exynos 2200 yongası ile geleceğini söylüyor.

Evan Blass, bu ayın başlarında Galaxy S22 Ultra'nın bir görüntüsünü paylaştı. Galaxy Note serisi ile S serisinden tasarım açısından bir çok ortaklık bulunuyor. Yanlar oldukça yuvarlak kenarlara sahip iken düz bir üst ve alt kenar var.

Samsung kısa süre önce, Galaxy S21'in biraz daha düşük bir versiyonu olan ve 699 dolarlık fiyatıyla Galaxy S21 FE'yi piyasaya sürdü. Bu cihaz 11 Ocak'tan itibaren satın alınabilecek.

Son Haberler