Shazam Şarkıları Daha Hızlı Bulacak! İşte Yeni Özellik

Shazam Şarkıları Daha Hızlı Bulacak! İşte Yeni Özellik
Apple'ın 2018 yılında satın aldığı popüler müzik tanıma hizmeti Shazam, bir sonuç sunmadan önce daha uzun süre çalan sesi analiz ederek daha fazla...

Apple'ın 2018 yılında satın aldığı popüler müzik tanıma hizmeti Shazam, bir sonuç sunmadan önce daha uzun süre çalan sesi analiz ederek daha fazla şarkı bulma özelliğiyle bugün iPhone ve iPad uygulamasını güncelledi.

Shazam kullanıcıları, uygulamanın şu anda App Store'da bulunan 15.0 sürümüne güncelleyerek gelişmiş işlevsellikten yararlanabilir. Shazam ayrıca iOS 14.2 veya iPadOS 14.2 ve sonraki sürümleri çalıştıran cihazlarda Kontrol Merkezi ve Siri ile entegredir, ancak geliştirmelerin bu yöntemle hemen kullanılabilir olup olmadığı belirsizdir.

2008'den beri App Store'da bulunan Shazam uygulaması, kullanıcıların adını bilmedikleri şarkıları hızlı bir şekilde tanımlamasına olanak tanıyor. Sürüm notları, uygulamanın ücretsiz olarak kalan en son sürümü için başka herhangi bir yeni özellikten bahsetmiyor.

Haziran ayında Apple, Shazam'ın ayda bir milyar tanınmayı aştığını ve onu dünyanın en popüler müzik uygulamalarından biri haline getirdiğini duyurdu.

Son Haberler