Aksiyondan duramayacağız! Arnold Schwarzenegger Netflix'e geliyor

Aksiyondan duramayacağız! Arnold Schwarzenegger Netflix'e geliyor
Arnold Schwarzenegger, devasa bir askeri tankla Netflix'teki yeni işini duyurdu. Schwarzenegger, artık Netflix'e çok daha aksiyonlu sahneler getirecek. İşte ayrıntılar...

Arnold Schwarzenegger Netflix'in Aksiyon Şefi Oldu... Ünlü aktör Netflix'te yayınlanacak "Fubar" dizisi ve "Arnold" adlı belgesel dizi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Netflix'in yeni tanıtım videosuna göre ise Schwarzenegger Netflix'in Aksiyon Şefi olarak izleyicilere daha çarpıcı aksiyon sahneleri sunmak için kolları sıvıyor.

Kimse Aksiyonu Benim Kadar Sevemez

Videoda Schwarzenegger'in görevdeki ilk gününde tankla Netflix Genel Merkezi'ne gelmesi ve "Kimse aksiyonu benim kadar sevmez. Netflix'in yeni ve büyük baş aksiyon sorumluluğu teklifini bu nedenle kabul ettim" sözleri yer alıyor.

2.jpg

75 yaşındaki oyuncunun Netflix'in Baş Aksiyon Sorumlusu olarak görevinin ne anlama geldiği tam olarak belli değil, ancak ünlü oyuncu videoda izleyicilere "dünyanın en büyük aksiyonu"nu getirmek için "24 saat" çalıştığını söylüyor.

Video, Netflix'in Extraction 2 ve The Witcher Season 3 dahil olmak üzere yakında çıkacak olan aksiyon film ve şovlarını da listeliyor.

Son Haberler