Amazon Prime Video'nun ismi değişebilir! İşte olabilecek isim önerileri

Amazon Prime Video'nun ismi değişebilir! İşte olabilecek isim önerileri
Amazon'un çevrimiçi akış platformu Prime Video'nun ismini değiştireceği iddia edildi. İddiaya göre platform birden çok isim düşünüyor. İşte o isim önerileri...

Amazon'un çevrimiçi dizi ve film platformu Amazon Prime Video ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. İddialara göre Amazon, bu hizmetin ismini değiştirmeye karar verdi ve hatta bu karar için bir de anket düzenledi. Anket sonucu, Amazon Prime Video isminin "Amazon TV" olarak değiştirilmesi sonucunu ortaya koydu.

OnlyTech isimli internet sitesinin iddiasına göre Amazon, anket katılımcılarına birkaç isim önerisi sundu. Bu önerilerden "Amazon TV" ön plana çıktı. Ancak Amazon'dan konuyla ilgili hiçbir açıklama gelmedi. Bu yüzden, resmi açıklama gelene kadar tüm bunların iddia kapsamında olduğunu unutmayın.

Amazon Prime Video için isim önerileri şöyleydi:

  • Amazon Stream
  • Amazon+
  • Amazon Streaming
  • Amazon Premiere
  • Amazon TV (kazandığı iddia edilen)

OnlyTech, Amazon'un anketiyle ilgili bir belgeye ulaştığını ve bu belgede şu ifadelere yer verildiğini ileri sürdü: Eğlencenin tek adresi Prime Video yeni bir isme kavuşuyor: Amazon TV. Ücretsiz Amazon TV uygulamasını indirdiğinizde herkes en sevdiği yeni çıkan filmleri, klasik filmleri ve dizileri kiralayabilir veya satın alabilir. Prime'a abone olmak size Maja Ma ve The Lord of the Rings: The Rings of Power gibi Amazon Original filmlerine ve dizilerine sınırsız erişim ve ayrıca Lionsgate Play ve Discovery+ gibi 100'den fazla diğer akış hizmetini ekleyebilme olanağı sağlar. Eğlence söz konusu olduğunda, Amazon'dan beklediğiniz her şey!

Amazon henüz konuyla ilgili resmi bir açıklama paylaşmış değil. Ancak iddiaların gerçek olması durumunda yakın zamanda bir açıklama bekleyebiliriz.

Son Haberler