Apple, Luck animasyon filmi için fragman yayınladı

Apple, Luck animasyon filmi için fragman yayınladı
Apple, Skydance ile ortaklaşa yaptığı ilk uzun metrajlı 3D animasyon filmi 'Luck' için tam fragman yayınladı. Luck Apple TV+'ta yayınlanacak

Luck filmi, dünyanın en şanssız insanı olan Sam Greenfield'a odaklanıyor. Ancak dünyadaki tüm şanslı ve şanssız anları yöneten gizli bir fabrika olan Şans Ülkesi'ni bulduğunda talihi değişir. Sam'in macerası, konuşan bir kara kedi, bir ejderha ve aradaki her şey dahil olmak üzere bazı inanılmaz efsanevi yaratıklarla buluşmayı içerir.

Luck, 5 Ağustos'ta yalnızca Apple TV+'da yayınlanacak.

Şans Ülkesi, şansı yöneten, dünyadaki insanlar için iyi şans ve kötü şans üretmeye yardımcı olan gizli bir ekiptir. Bir insan - Sam Greenfield - Şans Ülkesi'ni bulana ve dikkatle hazırlanmış servet dengesini bozmakla tehdit edene kadar her şey yolunda gidiyor.

Öncül, Monsters Inc Korku Fabrikası'na konsept olarak biraz benzer olan Land of Luck ile belirsiz Monsters Inc titreşimleri veriyor. Skydance Animation'ın başında, Toy Story ve Cars gibi yapımlarda çalışan uzun süredir Pixar emektarı John Lasseter olduğu için bu belki de pek şaşırtıcı değil.

Lasseter, işyerinde kadınlara yönelik suistimal suçlamalarının ardından 2018 yılında Pixar'dan kovuldu. Luck fragmanının belirttiği gibi, artık Skydance Animation'ın “yaratıcı vizyon sahibi” lideridir.

Apple, geçen yıl Skydance Animation ile özel bir anlaşma imzaladı (yılda yüz milyonlarca dolar değerinde) ve Luck'un Ağustos ayındaki ilk çıkışı, Skydance Animation'ın yapabileceklerinin kalitesinin ilk gerçek testi olacak.

Apple, bu film için seslendirme kadrosunu şaşırtıcı bir şekilde sıraladı. Karakterler Eva Noblezada, Simon Pegg, Jane Fonda, Whoopi Goldberg ve daha fazlası tarafından seslendirilmektedir.

Luck'tan sonra Skydance ve Apple, listede iki proje daha duyurdular (daha fazlası ile). Bir sonraki uzun metrajlı filmin adı 'Spellbound', gelecek yılın başlarında gösterime girmesi bekleniyor. WondLa çocuk kitabı serisine dayanan ve film kalitesinde animasyon içeren iddialı bir TV dizisi de geliştiriliyor.

Son Haberler