Barbie gişe hasılatında zirveye yükseldi! Bahsedilen paralara bakın

Barbie gişe hasılatında zirveye yükseldi! Bahsedilen paralara bakın
Hem Türkiye'de hem de dünyada vizyona girmesiyle birlikte büyük bir başarı elde eden Barbie, sinemalara adeta akın edilmesine neden oldu. Ünlü film, 2023 yılında en çok gişe hasılatı yapan film oldu.

Margot Robbie'nin başrolünde olduğu Barbie, gişe rekorlarını alt üst etmeyi başardı. Başarılı bir reklamcılıkla dünyanın tamamında etkili olan Barbie filmi, Türkiye'de de büyük bir ilgi görmeyi başardı. Üstelik dizi, vizyona girmesinin ardından o kadar çok izlendi ki 2023 gişe hasılat rekorunu da kırıp geçti.

2023'ün en çok hasılat yapan filmi oldu

Barbie, 2023 yılında The Mario Bros. Movie filminin 1.359.754,999 dolar olan hasılatını aşarak ilk sıraya yerleşti. Ünlü filmin gişe hasılatı, 1,381,009,254 oldu.

Gişe rekorları kıran filmin başrol oyuncusu Margot Robbie, oyunculuk için aldığı ücretin yanı sıra bir de yapımcı olarak 50 milyon dolar kazanacak. Yani başrol oyuncusu Robbie, Barbie filmiyle adeta paraya boğuldu diyebiliriz.

Film gösterime girmesinin ardından Harry Potter gibi ölümsüz filmlerle kapışacak duruma geldi. Film tek seferlik olacak gibi görünürken bu kadar başarıyla birlikte devam filmi için de görüşmeler başladı. Kim bilir belki ilerleyen yıllarda Barbie filminin devam filmini sinemalarda görebiliriz.

Son Haberler