Black Mirror, yeni sezonuyla hayranlarını şaşırtacak

Black Mirror, yeni sezonuyla hayranlarını şaşırtacak
Netflix’in hit dizisi Black Mirror, uzun bir aradan sonra, yeni ve son sezonu ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Altıncı sezonda büyük etki yaratmayı amaçlayan Black Mirror, şimdiden heyecan yarattı. Peki Black Mirror yeni sezon ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar...

Üç yıl süren uzun bir aradan sonra Netflix, Black Mirror'ın son sezonunun Haziran ayında yayınlanacağını açıkladı. Dizinin yaratıcısı Charlie Brooker, Tudum blogunda verdiği bir röportajda Black Mirror'ın son bölümlerinin hayranlarını şaşırtacağını iddia etti.

Blog'a "Kısmen bir meydan okuma olarak ve kısmen de hem benim hem de izleyici için her şeyi taze tutmak için, bu sezonda ne bekleyeceğime dair kendi temel varsayımlarımdan bazılarını kasıtlı olarak alt üst ederek başladım" yazan Brooker, yeni sezonun mecazlarla mücadele edeceğini sözlerine ekledi

Altıncı sezonda Black Mirror'ın bugüne kadarki en kalabalık oyuncu kadrosu yer alacak. Kadrodaki bazı isimleri şu şekilde listeleyebiliriz: Aaron Paul (Breaking Bad), Annie Murphy (Schitt's Creek), Ben Barnes (Shadow and Bone), Himesh Patel (Station Eleven), Josh Hartnett (Black Hawk Down), Kate Mara (House of Cards), Rory Culkin (Columbus) ve Salma Hayek Pinault (Frida).

  • Tüm zamanların en çok izlenen Netflix filmleri: İşte ilk 10 (Nisan 2023)

Netflix'in yeni bir Black Mirror sezonu üzerinde çalıştığı haberi ilk olarak yaklaşık bir yıl önce ortaya çıktı. O zamanlar, antolojinin en yeni bölümlerinin kapsam olarak daha sinematik olacağı söylenmişti ve yukarıdaki teaser fragmanı bunu onaylıyor.

Geçtiğimiz iki sezon, eleştirmenler ve hayranlar tarafından antolojinin keskin yönünün çoğunu kaybettiği eleştirilerine maruz kalmıştı. Bu yüzden Black Mirror'ın, altıncı ve son sezonuyla kanıtlaması gereken çok şeyi var.

Son Haberler