Disney Plus'ın Atatürk dizisi için bomba transfer!

Disney Plus'ın Atatürk dizisi için bomba transfer!
Disney Plus platformu çok yakında Atatürk dizisini izleyicisiyle buluşturacak. Merakla beklenen projeyle ilgili bugün yeni bir detay geldi! La Casa de Papel dizisinin Helsinki'si kadroya transfer edildi. İşte detaylar...

Yaklaşık 2 ay kadar önce ülkemizde yayın hayatına başlayan Disney Plus, ülkemizde birçok sevilen isimle anlaşmalar yapmış ve yeni yapımlarıyla şimdiden adından söz ettirmeye başlamıştı. Ülkemiz de dahil olmak üzere yurt dışında pek çok yerde yeni yayın hayatına başlayan Disney Plus, abone sayısında da büyük bir artış yaşayarak Netflix’i geride bıraktı.

Ülkemizde de büyük bir heyecan yaratan Disney Plus yapımlarının başında şüphesiz ki Atatürk projesi geliyor. Sevilen oyuncu Aras Bulut İynemli’nin başrolünde yer alacağı yapımın geçtiğimiz günlerde yayın tarihi açıklanmış ve adeta heyecan tavan yapmıştı. Bugün ise Atatürk dizisinin oyuncu kadrosuna beklenmedik bir ismin katıldığı duyuruldu.

disney-plusin-ataturk-dizisi-icin-bomba-transfer-1.jpeg

La Casa de Papel’in Helsinki’si Atatürk dizisinde!

Tüm dünyayı ekran başına kilitleyen La Casa de Papel dizisinin Helsinki karakterini hatırlarsınız. Helsinki karakterine hayat veren Sırp asıllı Darko Peric, diziyle birlikte büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştı. Birsen Altuntaş’ın haberine göre dünyaca ünlü oyuncu Darko Peric’in yeni projesi, merakla beklenen Atatürk dizisi oldu.

disney-plusin-ataturk-dizisi-icin-bomba-transfer.jpg

Dizinin kadrosuna dahil olan Peric, daha önceki açıklamalarında da Türkiye’yi sevdiğinden bahsetmiş, hatta Helsinki dışında bir il ismi seçecek olsa ‘İstanbul’ olacağını söylemişti. Bu neden de Peric’in Atatürk dizisinin kadrosuna dahil olması çok da şaşırtıcı değil. Ancak Darko Peric’in dizide hangi karaktere hayat vereceği henüz belli değil.

Son Haberler