Hızlı ve Öfkeli'nin en sevilen ve en sevilmeyen filmleri belli oldu!

Hızlı ve Öfkeli'nin en sevilen ve en sevilmeyen filmleri belli oldu!
JustWatch, Hızlı ve Öfkeli serisinde yer alan filmler arasında en beğenilen ve beğenmeyenleri ortaya koydu. İşte popüler serinin en sevilen ve en sevilmeyen filmleri....

2001'de yayınlanan ilk filminden bu yana devam eden Hızlı ve Öfkeli serisi, geçtiğimiz cuma günü onuncu filmiyle (Hobbs ve Shaw hariç) sinemada severleriyle bir araya geldi. Seri, onuncu filmin ardından son iki filmle 2025 yılında sona erecek.

Peki, 2001'den bu yana yayınlanan Hızlı ve Öfkeli filmlerinden en çok hangisi beğenildi? Küresel ve Türkiye hasılatlarında en çok kazandıran film hangisiydi? Şimdiden söyleyelim ki bu içeriğimiz, bazı şaşırtıcı sonuçlara yer veriyor.

JustWatch'a göre en popüler Hızlı ve Öfkeli filmleri:

Gördüğünüz üzere Hızlı ve Öfkeli serisinin en popüler yapımı, 2001 yılında yayınlanan ilk film olmaya devam ediyor. Tüm zamanları kapsayan listede popülerliğin tam olarak nasıl derecelendirildiği paylaşılmadı.

Birinci filmin ardından en popüler film ise Hızlı ve Öfkeli 9 olarak karşımıza çıkıyor. Dokuzuncu film, hasılatlar tablosunda da üst sıralarda yer alıyor.

IMDb puanlarına göre Hızlı ve Öfkeli filmlerinin sıralaması:

IMDb tablosuna baktığımızdaysa gelir konusunda hiç de fena iş çıkarmayan dokuzuncu filmin son sırada yer aldığını görüyoruz. Birinci sırada ise seriyi yarış filminden tamamen aksiyon filmine dönüştüren Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu yer alıyor.

Son Haberler