Joker 2 yayın tarihi açıklandı! Efsane karakter geri dönüyor

Joker 2 yayın tarihi açıklandı! Efsane karakter geri dönüyor
Todd Phillips tarafından yönetilen Joker 2 filmi için geri sayım başladı. Joker: Folie a Deux adıyla yayınlanacak olan çizgi roman uyarlaması için nihayet tarih verildi. Fakat film, ne yazık ki beklediğimizden çok daha geç ekranlara gelecek. İşte Joaquin Phoenix'in yeniden efsane karaktere hayat vereceği filmin vizyon tarihi...

Joker, 2019’da yayınlanan filmiyle oldukça büyük bir beğeni toplamış ve başrol oyuncusu Joaquin Phoenix’in başarılı oyunculuğu da eleştirmenlerden tam not almayı başarmıştı. İlk filmin ardından serinin devamı büyük bir merakla beklenirken Joker 2’yle ilgili ilk gelişmeler geçtiğimiz günlerde paylaşılmıştı.

Açıklanan ilk bilgiler sonrasında belki de serinin hayranlarını en çok şaşırtan ise daha önce Margot Robbie’yi izlediğimiz Harley Quinn rolüne Lady Gaga’nın geleceği olmuştu. Yaşanan bu gelişmeler sonrasında 2023 yılında çekimlerine başlanacağı söylenen Joker: Folie a Deux filminin vizyon tarihinin belli olduğu haberi geldi.

Joker: Folie a Deux, 4 Ekim 2024’te izleyiciyle buluşacak

Deadline tarafından paylaşılan özel habere göre, geçtiğimiz günlerde filmin senarist ve yönetmeni Todd Phillips tarafından ismi açıklanan Joker: Folie a Deux filminin vizyon tarihi belli oldu. Deadline, paylaştığı haberde filmin 4 Ekim 2024 yılında vizyona gireceğini bildirdi.

joker-2-yayin-tarihi-aciklandi-efsane-karakter-geri-donuyor-2.jpeg

Daha önce ortaya atılan iddialar sonrası filmin 2024 yılının sonlarından önce vizyona girmesini kimse beklemiyordu. Biliyorsunuz ki ilk film de yine aynı şekilde ekim ayında vizyona girmişti. Bu sebeple yeni filmin vizyon tarihi için de benzer bir tarih seçilmesi çok da şaşırtıcı olmadı. Yani Deadline’ın haberine göre Joker hayranlarının, yeni film için uzun bir süre daha beklemesi gerekiyor.

Son Haberler