La Casa De Papel Berlin'in ilk fragman geldi! Peki ne zaman yayına girecek?

La Casa De Papel Berlin'in ilk fragman geldi! Peki ne zaman yayına girecek?
Berlin dizisi ne zaman çıkacak sorusu çok merak edilirken, dizinin fragmanı da geldi. La Casa De Papel dizinin yan dizisi Berlin'in çıkış tarihi sorusunun yanıtı merak ediliyor. La Casa De Papel dizisinin yan dizisi Berlin işte o tarihte çıkacak...

Berlin dizisi ne zaman yayınlanacak? sorusunun yanıtı merak ediliyordu. La Casa De Papel dizisinin yan dizisi Berlin'den fragman paylaşıldı. Peki dizi ne zaman izleyici ile buluşacak? İşte detaylar...

Berlin Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

berlin-2-pkzf.jpg

2021'in sonlarında, henüz orijinal dizi La Casa De Papel sonlanmadan önce duyurulan Berlin dizisinin çekimleri geçen yılın ekim ayında başlamıştı. Netflix'in paylaştığı tanıtım fragmanına göre, Berlin dizisi Aralık 2023'te gelecek. Hatta Netflix'in Berlin'in 1. sezonu için 29 Aralık 2023'ü beklediği belirtiliyor.

Berlin Dizisi Oyuncu Kadrosu

berlin-3-0qrq.jpg

Pedro Alonso

1. Berlin

Michelle Jenner

2. Keila

Tristán Ulloa

3. Damián

Begoña Vargas

4. Cameron

Julio Peña

5. Roi

Joel Sanchez

6. Bruce

Berlin dizisinde Alonso dışında Michelle Jenner teknoloji dehası Keila rolünde yer alacak.

Tristán Ulloa Profesör ve Berlin'in danışmanı Damián rolünde, Julio Peña Fernández sadık Roi rolünde, Begoña Vargas sağı solu belirsiz Cameron rolünde ve Joel Sánchez Bruce rolünde yer alacak.

La Casa De Papel Berlin İlk Fragman

berlin-4-rykq.jpg

Netflix diziyle ilgili ilk tanıtım fragmanını paylaştı. Fragmanda, en son La Casa de Papel'in 5. sezonunda Andres de Fonollosa'yı canlandıran Pedro Alonso'yu bir kez daha yeni bir soygun planlarken görüyoruz.

Son Haberler