Maymunlar Cehennemi'nin yeni filminden fragman geldi!

Maymunlar Cehennemi'nin yeni filminden fragman geldi!
Maymunlar Cehennemi serisinin yeni filminden ilk fragman geldi. Serinin son macerası şimdiden görünüyor ki bayağı ilgi çekecek. İşte detaylar...

Kingdom of the Planet of the Apes fragmanı geldi. Yeni macera başkarakter Caesar olmadan geçen bir dünyada neler olacağını filmin meraklılarına gösterecek.

Maymunlar Cehennemi son filmi fragmanı geldi

Yeni devam filminde eski maymun lideri Caesar’ın oğlu Cornelius’un post-apokaliptik dünyada geçen macerasına yer verilecek. 20th Century Studios, yeniden başlatılan serinin son macerasında neler olacağına dair çok heyecan veren bir fragman yayınladı.

Görüntülerde Cornelius, at üstünde insanları avlayan maymunların tuhaf rüyalarından bahsediyor. Yeniden başlatılan popüler serinin en son filmi, maymunlar ve insanlar arasındaki çatışmanın doruklara çıkacağını gösteriyor. Seriyi bilen film severler, maymunların Dünya üzerindeki hakim canlı türü haline geldiğini biliyor. İnsanlar ise maymunların aksine daha da hayvanlaşıyor. Son filmde de tam olarak iki tür arasındaki farklılıklar daha da netleşecek.

Maymunlar Cehennemi hayranları fragmanı görünce, filmi izlemek için daha sabırsızlanacak. Yayınlanan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Son Haberler