Netflix Türkiye Eylül 2022 takvimi belli oldu! 2 yerli yapım geliyor

Netflix Türkiye Eylül 2022 takvimi belli oldu! 2 yerli yapım geliyor
Netflix Türkiye, Eylül ayında iki yeni yerli yapıma sahip olacak. Aşıklar Bayramı filmi ve Fatih Terim belgeseli ilerleyen günlerde seyircisiyle buluşacak. İşte detaylar...

Netflix Türkiye her ay yeni içerikler ile abonelerine hizmet vermeye devam ediyor. Piyasanın en güçlü ve büyük dijital streaming ağı olma unvanını elinde taşıyan servis, orijinal dizi ve filmleriyle beğeni topluyor. Şirket aynı zamanda yerli yapımlarıyla da dikkat çekiyor. Şimdiye kadar Kulüp, Aşk 101, Atiye, Hakan: Muhafız, Bir Başkadır, Pera Palas'ta Bir Gece, Kuş Uçuşu gibi birçok Türk prodüksiyonuna yer verilmişti. Bunların arasına yenileri de gelmeye hazırlanıyor.

Netflix'in açıkladığı bilgilere göre şirket, Eylül ayında iki yeni yerli dizi ile kullanıcılarının karşısına çıkacak. Bunun yanı sıra heyecan verici projelerin yeni sezonları seyircileriyle buluşacak ve her zamanki gibi dolu dolu bir ay geçecek. İşte detaylar...

Fatih Terim belgeseli geliyor

Netflix, ilk olarak geçtiğimiz yılın başlarında duyurmuş olduğu Fatih Terim belgeseli için geri sayıma geçti. İmparator lakaplı deneyimli teknik adamın Galatasaray, Türkiye A Milli Takımı, Milan ve Fiorentina dönemi belgeselde derinlemesine masaya yatırılacak. 15 Eylül'de belgesel ilk kez seyirci karşısına çıkacak.

netflix-turkiye-eylul-2022-takvimi-belli-oldu-2-yerli-yapim-geliyor-1.jpg

Aşıklar Bayramı filmi haftaya yayında

Ünlü yazar Kemal Varol'un aynı adlı romanından uyarlanan Aşıklar Bayramı filmi 2 Eylül tarihinde Netflix platformu aracılığıyla tüm dünyada yayınlanacak. Özcan Alper tarafından yönetilen film Kıvanç Tatlıtuğ, Settar Tanrıöğen ve Pınar Göktaş gibi başarılı oyuncuları bir araya getirecek.

netflix-turkiye-eylul-2022-takvimi-belli-oldu-2-yerli-yapim-geliyor-2.jpg

Fatih Terim belgeseli ve Aşıklar Bayramı adlı yeni Netflix Türkiye orijinal filmi dışında daha pek çok yapım Eylül ayında gösterime sunulacak. Bunlar arasında Rick and Morty adlı popüler yetişkin animasyonu da yer alacak. Dizi altıncı sezonuyla 5 Eylül'de ekranlara gelecek. Netflix'e eklenecek tüm yapımlar ise tarihleriyle beraber şu şekilde olacak:

  • Aşıklar Bayramı (Yerli film) – 2 Eylül
  • Rick and Morty 6. Sezon (Dizi) – 5 Eylül
  • Bee ve Puppycat (Animasyon) – 6 Eylül
  • Cobra Kai 5. Sezon (Dizi) – 9 Eylül
  • Yolun Bittiği Yer (Yabancı Film) – 9 Eylül
  • Fatih Terim Belgeseli (Belgesel) – 15 Eylül
  • İntikam Kankam (Yabancı Film) – 16 Eylül
  • Winx Efsanesi: Kader 2. Sezon (Dizi) – 16 Eylül
  • Blonde (Yabancı film) – 28 Eylül
  • Entergalactic (Animasyon) – 30 Eylül

Son Haberler