Netflix'in geçen hafta en çok izlenen 10 filmi

Netflix'in geçen hafta en çok izlenen 10 filmi
Netflix'te 18-24 Eylül arasında en çok izlenen 10 film belli oldu. Listede her türden film bulunuyor. İşte en çok izlenen filmler...

Netflix'te en çok izlenen 10 yapım belli oldu. 18-24 Eylül tarihleri arasında en çok hangi filmlerin izlendiğini merak ediyorsanız bu içerik tam size göre!

NETFLİX'TE GEÇEN HAFTANIN EN ÇOK İZLENEN 10 YAPIMI

10. Çılgın Çocuklar

Dünyanın Sonu Dünyanın en iyi gizli ajanlarının çocukları, farkında olmadan güçlü bir oyun geliştiricisine bütün teknoloji üzerinde kontrol sağlayan bir virüsü yaymasında yardım ederler. Bu kaza sonucu onlar da ajan olacak ve ebeveynlerine dünyayı kurtarmalarında yardım edeceklerdir.

9. Ehrengard

Küçük Bir Romans Babenhausen krallığının düşesi, aşk konusunda uzman olan genç Cazotte'den oğluna bir eş bulması için yardım etmesini ister. Cazotte, düşesin oğlu için uygun bir prenses bulmaya çalışacak ve ona içine kapanık olan prensi baştan çıkarmasının yolunu ve aşk sanatını öğretecektir. Ancak kraliyet ailesi taşınmak zorunda kalınca planı kısa sürede ters gider. Burada Ehrengard ile tanışan Cazotte, aşk ve baştan çıkarma hakkında bildiği her şeyi baştan öğrenir.

8. Şansa Bak

Olağanüstü şanslı bir halkla ilişkiler uzmanı, maskeli baloda tanımadığı biriyle öpüşür ve şansı tersine döner. Tüm kısmetini öpüştüğü yabancıya verdiği için şansı ters gider.

7. Ninja Kaplumbağalar

New York şehrinin eski parlak günleri geride kalmıştır. Zira Shredder ve başında olduğu Foot Clan örgütü, emniyetten siyasete kadar her türlü resmi birimi ele geçirip, şehri istedikleri gibi yönetmeye kararlıdır. usta Splinter'ın uzun yıllardır yeryüzüne hiç çıkartmadığı dört ninja kaplumbağa Leonarda, Raphael, Michelangelo ve Donatello artık Shredder ile savaşmak için sabırsızlanmaktadırlar. Şiddetlenen suç olaylarına ve dahası masum insanların öldürülmesine göz yumamayan dört genç savaşçı, kimliklerini açık etmek pahasına yer yüzüne çıkarlar. Kanal 6'nın haber peşindeki gözü pek muhabiri April O’Neil ise hayatının fırsatını yakaladığına inanırken, aslında geçmişine dair gerçeklerle yüzleşecektir...

6. Gizemli Ada: Mençuna

Doruk Atasoy, dijital oyun tasarımcısı olan genç bir adamdır. Son dönemde oyunların bağımlılık yaptığı eleştirileri üzerine Atasoy, çocukların oynayarak da hayatı öğrenebileceğini kanıtlamak ister. Bu amaçla bir duyuru yapan Atasoy, yeni oyununu seçilecek on çocuk ile birlikte tasarlayacağını bildirir. Oyunu telefon yerine gerçek dünyada deneyimleyecek olan çocukların, başarısız oldukları zaman oyuna yeniden başlama imkanları olmayacaktır. Çocuklar için gerçek dünyada hayatta kalmak, sanal dünyada hayatta kalmak kadar kolay olacak mıdır?

5. Çakallarla Dans 6

Çakallarla Dans serisinin altıncı devam halkası olan filmde ekip kendilerini bu defa yurt dışında türlü maceraların içinde buluyor.

4. Ninja Kaplumbağalar

Gölgelerin İçinden Uzun bir aradan sonra 2014'te yeniden sinema perdesine dönen 4 genç Ninja kaplumbağanın öyküleri devam ediyor. İlk filmde birlik olup ezeli düşmanları Shredder'ın planlarını alt eden kaplumbağalar New York şehrini koruma görevini daha da deneyimli olarak sürdürüyor. Hapishaneden kaçan Shredder dünyayı ele geçirmek için çılgın bilimadamı Baxter Stockman ve iki ahmak fedai Bebop ile Rocksteady ile elele verir. Kaplumbağalarımız, maskeli kahraman Casey Jones ve gazeteci April'ın yardımıyla kötü ekibi alt etmeye çalışırken bu kez de Shredder ile benzer amaçları güden ancak ondan çok daha güçlü olan Krang’le karşılaşırlar. Bu filmin yapımcı koltuğunda da yine Michael Bay oturuyor. Filmin yönetmen koltuğunda David Green otururken, filmin oyuncu kadrosunda Megan Fox, Will Arnett, Laura Linney, Stephen Amell, Tyler Perry, Noel Fisher, Jeremy Howard, Pete Ploszek, Alan Ritchson, Brian Tee, Stephen “Sheamus” Farrelly ve Gary Anthony Williams yer alıyor.

3. İlk Bakışta Aşk'ın İstatiksel Olasılığı

Hadley, New York'tan Londra'ya olan uçağını kaçırdıktan sonra, havaalanında beklerken tesadüfen Oliver'la tanışır. Birlikte uçakta geçirdikleri gece göz açıp kapayıncaya kadar biter ve ikisinin yolu Heathrow'a iner inmez ayrılır. Kavuşmak imkansız gibi görünse de aşk tüm olasılıklara meydan okur.

2. Zamana Karşı

25 yaşına gelen insanların, yaşlanmayı durdurmak için var güçleriyle çalışmak zorunda olduğu bir gelecekte geçen filmde, zaman gerçekten para ve güç demek. Will Salas (Justin Timberlake), bir hata sonucu cinayetten hüküm giyer ve hapishaneden kurtulmak için tek şansı gerçek yüzünü gördüğü sistemi çökertmektir. Zira zamanın rahatlıkla satın alınabildiği bu sistemde zenginler sonsuza kadar genç kalarak yaşarken fakir ve güçsüz olan ise ölerek, elenir. Üstelik kendi yaşayamadıkları yıllar başkalarının hayatlarına eklenir. Güçsüz olanlar sadece bir gün daha hayatta kalabilmek için 'zaman' dilenir, ödünç alır hatta bazen zamanı çalar. Will Salas ise bütün bu yozlaşmış sisteme karşı baş kaldırır.

1. Hava Muhalefeti

Hava Muhalefeti, bir hafta sonu kaçamağı yapmak için bindikleri uçakta kendilerini beklenmedik olayların içinde bulan Cemil ve Gözde'nin hikayesini konu ediyor. Milletvekili adayı olan Cemil Yıldırım, sevgilisi Gözde ile güzel bir hafta sonu kaçamağı planlar. Ancak düşündükleri tatilleri, Bodrum uçağındaki yerlerini almalarıyla eğlenceli bir yolculuğa dönüşür. Hem Cemil ve Gözde, hem de uçaktaki diğer yolcular, kendilerini bekleyen sürprizden habersiz kahkaha dolu bir yolculuğa başlar.

Son Haberler