Netflix'in yeni dizisi Çağatay Ulusoy'lu Terzi'den fragman geldi

Netflix'in yeni dizisi Çağatay Ulusoy'lu Terzi'den fragman geldi
Netflix, gerçek bir hayat hikayesinden esinlenen yeni dizisi Terzi’nin tanıtım fragmanı paylaşıldı. Başrolde Çağatay Ulusoy yer alırken, Salih Bademci, Olgun Şimşek ve Şifanur Gül gibi başarı oyuncular da Terzi'de yer alıyor.

Netflix, gerçek bir hayat hikayesinden esinlenen yeni dizisi Terzi'nin tanıtım fragmanını yayınladı. Cem Karcı'nın yönettiği, senaryosunu Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı'nın kaleme aldığı dizinin kadrosunda Çağatay Ulusoy, Salih Bademci, Olgun Şimşek ve Şifanur Gül gibi isimler yer alıyor.

Terzi Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

terzi-3-vq1a.jpg

Terzi, 2 Mayıs'ta Netflix'te yayınlanacak.

Terzi Dizisi Konusu

terzi-2-ywgc.jpg

Netflix, Terzi dizisinin konusunu şöyle paylaşıyor:

Terzi, geçmişin derinliklerine gizlenmiş sırları gün yüzüne çıkaracak; aşk, aile, dostluk gibi kavramları yeniden sorgulatacak bir hikayeyi izleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Her bölümüyle yeni bir sır perdesini aralayan dizide, geçmişini hayatının en derinine gömen Peyami ve en yakın arkadaşı Dimitri'nin uzun yıllara dayanan dostluğu bir aşk ile sınanıyor.

terzi-4-ozqd.jpg

Peyami, sil baştan kurduğu yaşamında, dedesinin ölümünden sonra sır gibi sakladığı babası Mustafa'nın tüm sorumluluğuyla baş başa kalıyor ve ailesinin köklerine işlemiş sırların peşine düşüyor.

Aşk, Peyami ve Dimitri arasındaki dostluğa karşı galip gelebilecek mi?

Terzi Dizisi Fragman

Son Haberler