Netflix'ten The Umbrella Academy hayranlarına müjdeli haber!

Netflix'ten The Umbrella Academy hayranlarına müjdeli haber!
Popüler dijital streaming platformu Netflix, The Umbrella Academy dizisi için sevindiren haberi paylaştı. Yapılan açıklamaya göre dizi 4. sezon onayı aldı ve çok yakında seyircileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

The Umbrella Academy 4. sezonu ile çok yakında Netflix platformuna gelecek. Dizi, final sezonuyla hayranlarına veda etmeye hazırlanıyor. İşte detaylar...

Dünyanın en popüler çevrim içi dizi ve film izleme platformlarından olan Netflix, 2019 yılında bilim kurgu türündeki dizisi The Umbrella Academy’i aboneleriyle buluşturmuştu. Gerard Way ve Gabriel Bá tarafından yaratılan aynı isimli çizgi romandan uyarlanan bu yapım, kısa sürede tüm dünyada sevilen bir dizi olmayı başarmıştı.

Geride bıraktığımız haziran ayında ise The Umbrella Academy’nin üçüncü sezonu bizlerle buluşmuştu. Hayranların iki yıllık bekleyişini sonlandıran 10 bölümlük yeni sezon, izleyenlerden ve eleştirmenlerden karışık yorumlar almıştı. Üçüncü sezondan birkaç ay geçmesinin ardından şimdi de diziyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Netflix, The Umbrella Academy’nin dördüncü sezonuna onay verdi.

netflixten-the-umbrella-academy-hayranlarina-mujdeli-haber-1.jpg

The Umbrella Academy, dördüncü sezon ile hayranlara veda edecek

Netflix, resmi hesaplarından yaptığı bir paylaşımla The Umbrella Academy hayranlarını yakından ilgilendiren açıklamalarda bulundu. Şirket, dizinin dördüncü sezonuna onay verildiğini ifade etti ve bir görsel paylaştı. Bunun yanı sıra henüz ne zaman çıkacağı belli olmayan yeni sezonun, yapımın final sezonu olacağı da paylaşıldı.

netflixten-the-umbrella-academy-hayranlarina-mujdeli-haber-2.jpg

Zaman yolculuğu gibi ilgi çekici konuları işleyen The Umbrella Academy, sıra dışı yeteneklere sahip bir grup kardeşin yaşadıklarına odaklanıyor. Steve Blackman tarafından Netflix için uyarlanan yapımın oyuncu kadrosunda ise Elliot Page, Tom Hopper, Colm Feore, Robert Sheehan, Emmy Raver-Lampman, David Castaneda, Justin H. Min gibi isimler yer alıyor.

Son Haberler