Star Wars hayranlarına müjde! Andor dizisinden ilk fragman geldi

Star Wars hayranlarına müjde! Andor dizisinden ilk fragman geldi
Star Wars evreninde geçen Andor dizisi için ilk fragman videosu yayınlandı. Disney Plus platformunda izleyicisi ile buluşacak dizi şimdiden büyük bir heyecan yaratmış durumda! İşte detaylar...

George Lucas tarafından yaratılan efsane bilim kurgu serisi Star Wars çok sayıda film ile karşımıza çıktı. İlk olarak 1977 yılında hayranlarıyla buluşan seriye, aynı zamanda birçok spin-off ve prequel dizisi de çekildi. Bu yapımlar arasında Disney Plus platformunda yer alan The Mandalorian, The book of Boba Feet, Obi-Wan Kenobi, Ahsoka ve Star Wars: The Bad Batch gibi diziler bulunuyor. Son olarak ise bu yapımların arasına Andor ekleniyor.

Andor dizisi çok yakında Disney+ platformunda hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Tony Gilroy tarafından yaratılan dizi, Star Wars serininin efsane filmi Rogue One'de yaşanan olaylardan beş yıl öncesini konu alacak. Başarılı oyuncu Diego Luna, Cassian Andor'a burada yeniden hayat verecek.

Andor dizisi fragmanı çıktı

Andor konusu itibariyle Galaktik İmparatorluk'a karşı isyan eden Cassian Andor'un hikayesine odaklanacak. İmparatorluk içerisinde gizli bir görevde olan karakter, asi bir casus olarak karşımıza çıkacak. Toplamda 12 bölümden oluşması planlanan dizinin ilk fragmanı ise şu şekilde görünüyor:

Diego Luna'nın başrolünü üstleneceği Andor dizisi oyuncu kadrosunda pek çok başarılı isme yer veriyor. Dizide yer alan yıldızlar arasında Genevieve O'Reilly, Stellan Skarsgård, Adria Arjona, Denise Gough, Kyle Soller ve Fiona Shaw yer alıyor.

Andor ne zaman yayınlanacak?

Merakla beklenen dizi için geri sayım başladı. İlk sezonu 12 bölümden oluşacak yapım, 21 Eylül 2022 tarihinde Disney+ platformuna gelecek. Prömiyer günü aynı anda üç bölüm seyircilere sunulacak. Kalan bölümleri ise her hafta Çarşamba günü seyretme fırsatı elde edebileceğiz.

andor-2.jpg

İlk sezonda yer alan yönetmenler arasında Toby Haynes, Susanna White ve Benjamin Caron bulunuyor. Senarist koltuğunda ise Tony Gilroy'un yanı sıra Dan Gilroy, Stephen Schiff ve Beau Willimon bulunuyor. Şimdiden büyük heyecan uyandıran yapımın 23 Kasım 2022'de final bölümü ile ekranlara geleceği biliniyor.

2. sezon için hazırlıklar başladı

Kısa bir süre önce açıklanan bilgilere göre Andor 2. sezon onayı da almış durumda. Şu anda ekibin yeni sezon çekimlerine başladığı söylenirken, böylelikle projenin uzun ömürlü olacağı da anlaşılıyor.

Son Haberler