Usta oyuncu Johnny Depp yönetmenlik yapacak! Filmin konusu açıklandı

Usta oyuncu Johnny Depp yönetmenlik yapacak! Filmin konusu açıklandı
Son dönemlerde ismi sürekli olarak eski eşi Amber Heard ile anılan usta oyuncu Johnny Depp bomba bir proje ile geliyor. Al Pacino yapımcılığında çekilen bir biyografi filminde Depp, yönetmen olarak görev alacak. İşte detaylar...

Johnny Depp ve eski eşi Amber Heard arasında yaşanan davayı hatırlarsınız. Yaşanan dava, iki taraf için de oldukça büyük sonuçlar doğurmuştu. Jack Sparrow karakteriyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan Depp, önce filmin kadrosundan çıkartılmış ardından da filme dönebileceği iddiaları gündeme gelmişti.

Geçtiğimiz ay ise Netflix tarafından yapılan açıklamayla Depp’in yeni filminin yalnızca Netflix Fransa’da yayınlanacağı duyurulmuştu. Yaklaşık 25 yıldır yönetmenlik yaptığını görmediğimiz Johnny Depp, bomba gibi bir kadroyla yönetmenlik koltuğuna geri dönüyor.

usta-oyuncu-johnny-depp-yonetmenlik-yapacak-filmin-konusu-aciklandi-3.jpg

Al Pacino filmin yapımcısı olacak!

İtalyan ressam ve heykeltıraş olan Amedeo Modigliani’nin hayatını anlatacak film, adını da sanatçının soyadı olan ‘Modigliani’den alacak. Johnny Depp’in yönetmenliğini yapacağı uzun metrajlı bir film olacak Modigliani’nin yapımcıları da belli oldu. Deadline’ın haberine göre Modigliani filminin yapımcılığını Al Pacino ve Barry Navidi üstlenecek.

usta-oyuncu-johnny-depp-yonetmenlik-yapacak-filmin-konusu-aciklandi.jpg

Filmin çekimlerine 2023 yılında başlanması bekleniyor. Dev isimleri bir araya getiren yapımın vizyon tarihi ve oyuncu kadrosuyla ilgili ise henüz kesinleşen bir bilgi yok. Hayranları için en büyük merak konusu ise Johnny Depp’in filmde bir rol alıp almayacağı. Ancak bununla da ilgili herhangi bir açıklama gelmedi.

Son Haberler