Uzun süredir bekleniyordu... Netflix, gerçek Squid Game için tarih verdi!

Uzun süredir bekleniyordu... Netflix, gerçek Squid Game için tarih verdi!
Dizisiyle dünyayı ayağa kaldıran Squid Game'in gerçek oyunu geliyor. Uzun süredir beklenen ve büyük bir para ödülünün verileceği oyun için tarih belli oldu.

Netflix'in efsane dizisi Squid Game, yayınladığı tarihten kısa süre sonra dünyanın en çok izlenen dizisi olarak kayıtlara geçti. Heyecan dolu sahneleriyle izleyiciyi ekrana kilitleyen dizi, günlük hayatımızda da yer edindi.

Dizinin popülaritesinin de artmasıyla Netflix karar aldı ve bunu gerçek hayata uyarlayacağını açıkladı. Ucunda büyük ödül olan bu oyun için de nihayet tarih verildi.

Netflix'in oyunu Kasım 2023'te gelecek

Squid Game'in başarısı, Netflix'i gerçek bir Squid Game düzenlemeye itti. Netflix ise, dünyanın dört bir yanından seçilen 456 yarışmacının katılacağı gerçek bir Squid Game'in 1 Haziran 2024'te başlayacağını duyurdu.

4.56 milyon dolarlık büyük ödül verilecek yeni Squid Game oyunu Kasım 2023'te yayınlanacak.

Squid Game'in dünya çapındaki büyük başarısının ardından Netflix, popüler diziye dayalı birçok yan ürünü duyurdu. Reality şovun yanı sıra Squid Game'in Amerikan uyarlamasının çekileceği de söylentiler arasında yer aldı.

Netflix'in en popüler dizisi olan Squid Game, izleyicileri hem heyecanlandıran hem de rahatsız eden bir konuya sahip. Dizi, borçları yüzünden hayatları kararan insanların, çocukluk oyunlarını oynayarak büyük bir ödül kazanmaya çalıştıkları bir yarışmaya katılmalarını anlatıyor. Ancak oyunlar sırasında kaybedenlerin hayatlarını kaybettikleri ortaya çıkıyor.

Son Haberler