Yeni Netflix anime dizisi Cyberpunk: Edgerunners için ilk fragman!

Yeni Netflix anime dizisi Cyberpunk: Edgerunners için ilk fragman!
Kısa sürede tüm dünyayı etkisi altına alan popüler video oyunu Cyberpunk 2077 yakında anime dizisi olarak karşımıza çıkacak. Netflix platformunda seyircisi ile buluşacak olan Cyberpunk: Edgerunners adlı dizi için ilk fragman videosu geldi! Karakterleri ve hikayesini yakından tanıyabileceğiniz o fragmanla ilgili tüm detayları sizler için bir araya getirdik!

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformları arasında yer alan Netflix, bundan bir süre önce Cyberpunk: Edgerunners isimli bir anime dizisi duyurmuştu. Bu dizi, adından da anlaşılabileceği üzere Cyberpunk 2077 isimli oyunun dizi versiyonuydu. Birkaç ay önce bu diziyle ilgili yeni bir fragman yayınlayan şirket, şimdi bu fragmanlara bir yenisini daha ekledi.

Cyberpunk: Edgerunners, Cyberpunk 2077'nin kurgusal şehri Night City'de geçiyor. Dizide hayatta kalmaya çalışan David isimli bir sokak çocuğunun büyüyüp kanun kaçağı haline gelişi anlatılıyor. Netflix'in yayınladığı yeni fragman ise Cyberpunk: Edgerunners'ta yer alacak karakterleri gösteriyor.

cyberpunkopen-1656832179010.png

Cyberpunk: Edgerunners, Kill la Kill yapımcıları tarafından üstlenildi

Cyberpunk: Edgerunners, anime tutkunlarını heyecanlandıran bir yapım. Öyle ki bu dizi, dünyanın en popüler animeleri arasında yer alan Kill la Kill ile Tengen Toppa Gurren Lagann'ın ardındaki ekip tarafından, yani Studio Trigger tarafından üstlenildi. Eleştirmenlere göre Cyberpunk: Edgerunners, Cyberpunk 2077'den fazla ses getirecek.

Netflix'in resmi açıklamasına göre Cyberpunk: Edgerunners, her biri 30 dakika uzunluğunda olan 10 bölümden oluşacak. Dizi, Eylül 2022'de Netflix'teki yerini alacak.

Son Haberler