Yüzüklerin Efendisi hayranlarına müjde! The Rings of Power için yeni fragman geldi

Yüzüklerin Efendisi hayranlarına müjde! The Rings of Power için yeni fragman geldi
Yüzüklerin Efendisi kitabından uyarlanan The Rings of Power dizisi için yeni fragman videosu yayınlandı. Amazon Prime Video platformunda gösterilecek yapım, izleyicilerini şimdiden etkisi altına almayı başardı.

J. R. R. Tolkien tarafından kaleme alınan aynı adlı efsane fantezi roman serisi Yüzüklerin Efendisi, 2001 yılında Yüzük Kardeşliği filmi ile sinema perdelerine uyarlandı. Peter Jackson tarafından yönetilen seri, 2002'de İki Kule, 2003'te ise Kralın Dönüşü filmleriyle tamamlandı. Elijah Wood, Ian McKellen, Liv Tyler, Viggo Mortensen, Sean Astin, Cate Blanchett, Christopher Lee, Billy Boyd, Hugo Weaving, Orlando Bloom, Andy Serkis ve Sean Bean gibi dünyaca ünlü oyuncular seride etkileyici performanslarıyla boy gösterdi.

Pek çok eleştirmen tarafından 'dünyanın en iyi film serisi' olarak nitelendirilen Yüzüklerin Efendisi, çok sayıda oyun uyarlamasından sonra şimdi de dizi versiyonu ile karşımıza çıkacak. Teknoloji devi Amazon'un yapımcılığını üstlendiği proje için uzun yıllardır çalışmalar devam ederken, yayın tarihine ise oldukça kısıtlı bir süre kaldı.

The Lord of the Rings: The Rings of Power yeni fragmanı ile karşımızda!

Amazon Prime Video adlı Netflix rakibi dijital streaming platformunda seyirci karşısına çıkacak olan The Lord of the Rings: The Rings of Power için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. The Hobbit ve The Lord of the Rings kitaplarından esinlenerek oluşturulan yapım, burada gerçekleşen olaylardan binlerce yıl öncesini anlatacak. Orta Dünya'nın İkinci Çağında geçen dizi, epik hikayesiyle serinin hayranlarına büyüleyici anlar yaşatmayı vadediyor.

yuzuklerin-efendisi-2.jpg

2017 yılından bu yana hazırlıkları devam eden dizi, ülkemizde Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri ismiyle yayınlanacak. Merakla beklenen yapımın resmi Twitter sayfasından bugün paylaşılan son tweet'te, dizinin yeni fragmanına yer verildi. Hikayeyle alakalı çok sayıda fikre ulaşacağımız fragman videosu şu şekilde:

J. D. Payne ve Patrick McKay tarafından geliştirilen The Lord of the Rings: The Rings of Power dizisi geniş oyuncu kadrosunda Robert Aramayo, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Cordova, Ema Horvath, Markella Kavenagh ve Joseph Mawle gibi yıldızlara yer veriyor. Güç Yüzükleri'nin çıkış tarihi ise 2 Eylül 2022 olarak biliniyor.

Son Haberler