Skype'ın Yeni Güncellemesi Duyuruldu; İşte Yenilikler

Skype'ın Yeni Güncellemesi Duyuruldu; İşte Yenilikler
Microsoft, geçen ay Skype'ı rehabilite etmek ve diğer anlık mesajlaşma uygulamalarıyla aynı seviyeye getirmek için büyük bir plan açıkladı. Önümüzdeki...

Microsoft, geçen ay Skype'ı rehabilite etmek ve diğer anlık mesajlaşma uygulamalarıyla aynı seviyeye getirmek için büyük bir plan açıkladı. Önümüzdeki aylarda bir dizi yeni özelliğin Skype'a teslim edileceği doğrulandı, ancak hiçbir yol haritası açıklanmadı.

Bugün Microsoft, Android ve iOS cihazlarına yeni bir Skype sürümünün geldiğini duyurdu. Güncelleme, birçok kullanıcının bir süredir beklediği birkaç önemli yeni özellik ve iyileştirme ekliyor.

Öncelikle, Web üzerinde Skype artık bir Android telefon veya tablette kullanılabilir. Web üzerinde Skype görüntülü aramaları için arka plan bulanıklığı, Mozilla Firefox'ta sesli arama desteğinin yanı sıra artık tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

iOS için Skype'taki kamera işlevi, Office Lens'in tüm avantajlarından yararlanacak şekilde güncellendi. Meet Now akışında da iyileştirmeler yapıldı ve mobil cihazlarda video oluşturmayla ilgili sorunlar düzeltildi.

Güncelleme ayrıca katılımcıları aktif çağrı aşamasına sabitleme özelliğini de ekler. Son olarak, Skype'ın görünümünü modernize edecek bazı görsel değişiklikler bekliyoruz. Yeni özellikler ve iyileştirmeler önümüzdeki birkaç gün içinde kademeli olarak kullanıma sunulacaktır, bu nedenle bunları hemen görmezseniz bir süre sonra tekrar kontrol edin.

Son Haberler