Snapchat, Arkadaşlarının Doğum Günlerini Takip Etmeye Yardımcı Olan Yeni Özelliği Duyurdu

Snapchat, Arkadaşlarının Doğum Günlerini Takip Etmeye Yardımcı Olan Yeni Özelliği Duyurdu
Birthdays Mini, kullanıcıların arkadaşlarının doğum günlerini her zamankinden daha kolay takip etmelerini sağlamak amacıyla Snap tarafından sunulan yeni...

Birthdays Mini, kullanıcıların arkadaşlarının doğum günlerini her zamankinden daha kolay takip etmelerini sağlamak amacıyla Snap tarafından sunulan yeni özelliğin adıdır. Bu, Snapchat bağımlılarına Zodiac Sign tarafından düzenlenen doğum günlerinin yanı sıra yaklaşan ve son doğum günlerinin bir listesini gösterecek basit ama şık bir özellik.

Eşsiz Snapchat çıkartmaları ve Lenslerinden bazılarını kullanarak bir arkadaşınıza mutlu yıllar dileyebilir veya arkadaşlarınızın bilmesini istiyorsanız kendi doğum gününüzü geri sayabilirsiniz. Yalnızca doğum günlerinin Snapchat'te görülmesini seçen arkadaşların doğum günlerinin Birthdays Mini listesinde gösterileceğini belirtmek önemlidir.

Aynı derecede önemli olan, Snapchat'in arkadaşlarınızın ve hatta sizinkilerin doğum yılını veya yaşını göstermeyecek olmasıdır. Tabii ki, doğum günlerinizle ilgili tüm bilgileri görebileceksiniz, ancak bu başka kimse tarafından görülmeyecek.

Birthdays Mini, bugünden itibaren hem Android hem de iOS'ta Snapchat'e sunulacak. Yeni özellik, Chat'teki roket simgesinin arkasında veya Arama çubuğu aracılığıyla bulunabilir.

Son Haberler