Spider-Man 2 2023'te PlayStation 5'e Geliyor

Spider-Man 2 2023'te PlayStation 5'e Geliyor
Sony bir değil iki yeni Marvel oyunu üzerinde çalışıyor. Şirket, PlayStation Vitrini sırasında Insomniac Games'in 2018'de Marvel's Spider-Man ve 2020'de...

Sony bir değil iki yeni Marvel oyunu üzerinde çalışıyor. Şirket, PlayStation Vitrini sırasında Insomniac Games'in 2018'de Marvel's Spider-Man ve 2020'de Spider-Man: Miles Morales'in devamı geliştirdiğini açıkladı. 2023'te özel olarak PS5'e çıkması planlanan Spider-Man 2'de hem Peter Parker hem de Miles Morales yer alacak ve ikisi Venom ile karşı karşıya gelecek.

Sony, projeyle ilgili diğer pek çok ayrıntıyı paylaşmadı, ancak fragmana göre Spider-Man 2'nin co-op oyununu destekleyebileceği görülüyor. Etkinliğin ardından PlayStation blogunda yayınlanan bir gönderide Insomniac'tan Ryan Schneider, ilk oyunda çalışan orijinal ekibin çoğunun devam oyunu için geri döndüğünü söyledi. Ayrıca, Candyman filmlerindeki rolüyle tanınan Tony Todd'un Venom'u seslendireceğini açıkladı. Hem Yuri Lowenthal hem de Nadji Jeter, Peter ve Miles rollerini yeniden canlandıracaklar.

Son Haberler