Spotify, Uçak İçi Müzik Hizmeti Sağlamak İçin Delta ile Ortaklığını Duyurdu

Spotify, Uçak İçi Müzik Hizmeti Sağlamak İçin Delta ile Ortaklığını Duyurdu
Spotify, müzik akışı hizmetini şirketin uçak içi koltuk arkası eğlencesine getirmek için Delta Air Lines ile yeni bir ortaklık yaptığını duyurdu....

Spotify, müzik akışı hizmetini şirketin uçak içi koltuk arkası eğlencesine getirmek için Delta Air Lines ile yeni bir ortaklık yaptığını duyurdu. Tüm yolcular, Delta uçuşlarında Spotify içeriğine herhangi bir ek ücret ödemeden erişebilecekler ve buna sadece şarkılar değil, seçili podcast'ler de dahil.

Duyuruya göre, uçuş içi içerik Delta tarafından önceden seçilmiş ve lisanslanmıştır; bu, akış hizmetinde bulunan her şarkıya veya podcast'e Delta'nın uçak içi koltuk arkası eğlencesinde erişilemeyeceği anlamına gelir.

Artık kabinde dolaşmakta ve sevdiğiniz müzik ve podcast'leri 30.000 fit yükseklikten almakta özgürsünüz. Bugünden itibaren, Delta'nın uçak içi koltuk arkası eğlence sisteminin "ses" bölümünü Spotify'ın devralacağı Delta ile yeni bir ortaklık için yola çıkıyoruz. Bu, dünya çapında koltuk arkası eğlencesi ile donatılmış Delta uçuşlarındaki yolcuların artık Delta Studio'da yalnızca uçuş sırasında en sevdikleri ses içeriğinin keyfini çıkarabilecekleri anlamına geliyor.

Şirket, uçak içi içeriğin düzenli olarak güncelleneceğini, böylece yolcuların Delta ile uçarken her zaman yeni şarkılar ve podcast'ler keşfedebileceklerini söylüyor. Yolcular Mood Booster, Are & Be, Hot Country, nane, Bugünün En Sevilen Şarkıları ve Relax & Unwind gibi popüler çalma listelerini bulacaklar.

Podcast'lere gelince, mevcut ilk şovlar Crime Junkie, Science Vs, StartUp, The Dave Chang Show, The Hottest Take ve The Journal olacak.

Delta'nın Spotify ile uçak içi koltuk arkası eğlencesi için güncelleme şu anda kullanıma sunuluyor ve Ekim ayında daha fazla içerik eklenecek.

Son Haberler