Spotify'ın Yeni Gelişmiş Özelliği, Çalma Listelerinizi İyileştirecek

Spotify'ın Yeni Gelişmiş Özelliği, Çalma Listelerinizi İyileştirecek
Spotify'ın yeni Gelişmiş özelliği, kişiselleştirilmiş önerilerle çalma listelerinizi daha da geliştirmeyi vaat ediyor. Müzik akışı hizmeti, yeni özelliğin...

Spotify'ın yeni Gelişmiş özelliği, kişiselleştirilmiş önerilerle çalma listelerinizi daha da geliştirmeyi vaat ediyor. Müzik akışı hizmeti, yeni özelliğin bu hafta tüm Premium kullanıcılarına sunulacağını duyurdu, bu nedenle bir Spotify aboneliği için ödeme yapmazsanız, bunu ne yazık ki alamayacaksınız.

Peki, bu Gelişmiş özellik çalma listeleriniz için nasıl çalışacak? Öncelikle, her çalma listesinin üst kısmındaki yeni Geliştir düğmesine dokunarak özelliği açmanız gerekir. Bu yapıldıktan sonra, tavsiyeler parça listesine eklenecektir. Spotify'a göre, her iki parçadan sonra en fazla 30 öneri için bir öneri görünecek.

Elbette çalma listenize bir öneri eklememeyi seçebilirsiniz, ancak onu parça listenize eklemek istiyorsanız, her parçanın yanındaki “+” simgesine basmanız yeterlidir. Bu yöntemle eklenen tüm şarkılar hiçbir zaman değiştirilmez, ancak Geliştirme'yi etkinleştirdiğiniz gibi istediğiniz zaman kapatabilirsiniz.

Spotify'ın Gelişmiş özelliği şu pazarlarda Android ve iOS'ta Premium kullanıcılara sunulacak: Andorra, Avustralya, Avusturya, Belçika, Brezilya, Bulgaristan, Kanada, Kıbrıs Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan , İzlanda, İrlanda İsrail, İtalya, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Meksika, Monako, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Birleşik Krallık ve ABD

Son Haberler