Stardock, Windows Başlat Menüsünü Özelleştirmesine Olanak Tanıyan Program Olan Start11'i Duyurdu

Stardock, Windows Başlat Menüsünü Özelleştirmesine Olanak Tanıyan Program Olan Start11'i Duyurdu
Stardock, kullanıcıların Windows Başlat menüsünü özelleştirmesine olanak tanıyan bir program olan Start11'i duyurdu. StartX ürünlerinin önceki sürümlerinde...

Stardock, kullanıcıların Windows Başlat menüsünü özelleştirmesine olanak tanıyan bir program olan Start11'i duyurdu. StartX ürünlerinin önceki sürümlerinde olduğu gibi, Start11, kullanıcıların Başlat menüsünü önceki Windows sürümlerinde olduğu gibi görünmesini ve beğenilerine göre özelleştirmesini sağlar. Beta sürümü artık Stardock'ta mevcut.

Stardock CEO'su Brad Wardell, "Bu ilk beta, mevcut Windows 11 Başlat menüsündeki bazı kayıp işlevleri yeniden kazanmak için tasarlandı" dedi. "Başlat menüsünü yalnızca daha erişilebilir kılmakla kalmayıp aynı zamanda şirketler ve ileri düzey kullanıcılar için daha kullanışlı hale getirmek için planladığımız birçok heyecan verici yeni özelliğimiz var."

Start11'in ilk beta sürümü, Windows 11 ve Windows 10 ile uyumludur, Başlat düğmesinin ortaya veya sola taşınmasını destekler, birçok ince Windows özelliğini görünür kılar ve kapsamlı özelleştirmeye olanak tanıyan yeni bir yapılandırma kullanıcı arabirimi sağlar.

Wardell, "Yeni kullanıcı arayüzü gelecekteki Başlat menüsü tasarımlarını desteklemek için tasarlandı" dedi. "Start8 ve Start10, Başlat menüsünün önceki sürümlerini geri yüklemeye odaklandı. Start11, kurumsal müşterilerimiz için sayfalar, sekmeler, minimalizm ve özellikler gibi bir dizi yeni Başlat menüsü fikrini desteklemek için bunu genişletecek."

Son Haberler