State of Decay 2, Yeni Güncellemeyle Geri Döndü

State of Decay 2, Yeni Güncellemeyle Geri Döndü
Undead Labs'ın State of Decay 2 güncellemeleri devam ediyor, zombi hayatta kalma oyunu yakında orijinal oyunun oyuncularına çok aşina olacak başka bir büyük...

Undead Labs'ın State of Decay 2 güncellemeleri devam ediyor, zombi hayatta kalma oyunu yakında orijinal oyunun oyuncularına çok aşina olacak başka bir büyük açık dünya haritası alıyor. Ayrıca oyun, piyasaya sunulduğundan bu yana PC (Windows 10, Steam ve Epic Games Store), Xbox konsolları ve Xbox Game Pass genelinde 10 milyon oyuncuya sahip olma etkileyici dönüm noktasını geçti.

Hayranlar, orijinal oyunun Trumbull Valley'in bir çeşidinin, Heartland hikayesinin bir parçası olarak bir süredir State of Decay 2'nin bir parçası olduğunu zaten bilmelidir. Ancak şimdi yaklaşan Homecoming güncellemesi ile harita, sandbox oyunu için mevcut diğer zombi dolu manzaralar gibi normal bir açık dünya bölgesine dönüşüyor ve iyileştirmeler var.

Heartland olaylarından sonra geçen Trumbull'un bu güncellenmiş versiyonu, elden geçirilmiş bölgeleri, yeni karakterleri görecek ve bir bütün olarak ana hikayeye devam edecek. Harita ayrıca altı yeni üs, benzersiz silahlar ve kıyafetlerin yanı sıra yeni görevler, başarılar ve daha fazlasını içerecek.

Homecoming güncellemesi, 1 Eylül'de tüm State of Decay 2 sahipleri ve Xbox Game Pass aboneleri için geçerli olacak.

Son Haberler