Steam'de PUBG Çılgınlığı Yaşanıyor! PUBG PC Sürümü Ücretsiz Oldu!

Steam'de PUBG Çılgınlığı Yaşanıyor! PUBG PC Sürümü Ücretsiz Oldu!
PUBG severlere müjdeli haber verildi. PUBG'nin PC versiyonu artık ücretsiz olarak oynanabilecek. Sınırlı süre için geçerli bu etkinliği kaçırmamalısınız....

PUBG severlere müjdeli haber verildi. PUBG'nin PC versiyonu artık ücretsiz olarak oynanabilecek. Sınırlı süre için geçerli bu etkinliği kaçırmamalısınız. Peki etkinlik için son tarih ne zaman? Oyun geliştiricisi şirket Krafton'un büyük sürprizi herkesi şaşırttı. Oyunu mobilden oynayanlar artık PC sürümü de rahat bir şekilde deneyimleyebilecek. Etkinlik boyunca oyunu oynamak serbest. Ancak sonrasında satın almanız gerekebilir. Fakat Krafton, bir yandan yeni bir evren yaratırken bir yandan da yıllardır satılmakta olan oyununu ücretsiz yaparak gündem yaratıyor. Oyunun bu hamleyi yapmasındaki en büyük neden yakın zamanda PUBG: New State'yi çıkaracak olması olabilir. Pek çok kişi bu ihtimali göz önünde bulundurarak oyunu heyecanla indiriyor.

Steam PUBG Etkinliği Çok Sevildi!

Steam üzerinden PUBG'yi ücretsiz şekilde oynayanlar halinden oldukça memnun gerekiyor. Daha fazla özellik ve daha gerçekçi oyun deneyimi için PUBG PC versiyonu fazlasıyla sevilmekte. Bilgisayar versiyonunda çok daha etkin oynayabilirsiniz. Çünkü bilgisayarın sunduğu incelikler mobilde henüz bulunmuyor. Akıllı telefonla yapacağınız hamlelerin çok daha kısıtlı olduğunu belirtelim. Ancak pek çok kişi etkinliğin ne zaman biteceğini ve PUBG'nin ne zaman tekrar ücretli olacağını merak ediyor.

PUBG Ne Zamana Kadar Ücretsiz?

PUBG'nin 9 Ağustos'ta ücretsiz olduğu öğrenildi. Ancak bu tarihten itibaren 1 hafta sonrasına kadar yani 16 Ağustos'ta süre dolacak. 1 hafta içerisinde ne kadar çok oynarsanız sizin kazancınıza olacak. Çünkü oyun için verilen ücretsiz oynama süresi yalnızca bir hafta ile kısıtlı kalacak.

Krafton PUBG'yi Bedava Yapacak mı?

PUBG oyunu kalıcı şekilde bedava olabilir. Oyunun tamamen bedava olabilmesi için etkinlikten olumlu bir sonuç alınması gerekiyor. Ayrıca PUBG geliştiricilerinin yeni oyunlarını tamamlamasın az bir vakit kaldı ise oyun yüksek ihtimalle ücretsiz kalacaktır. PUBG: New State isimli oyun, daha geniş bir evren ve farklı bir oyun deneyimi vaat ediyor. Eğer sizler de oyun anlayışınızda fark yaratmak istiyorsanız PUBG geliştiricilerinin bu yeni oyununu mutlaka denemelisiniz. Krafton'un yakın zamanda oyunu çıkarması bekleniyor. Oyunla ilgili çalışmalar devam ederken bir yandan da oyun için alfa testleri uygulanıyor. Çeşitli ülkelerden oyuncular PUBG: New State'yi oynuyor. Böylelikle nasıl bir sonuçla karşılaşıldığına canlı olarak tanıklık ediyoruz. Elbette herkes bu deneyimden faydalanamıyor. Ancak oyunla ilgili çeşitli sorunların görülmesi ve onarılması için bu tarz testlerin yapılması gerekiyor. Önümüzdeki aylarda 2022 yılı bitmeden Krafton'un sürpriz bir şekilde oyunu duyurması beklenecek. Steam kullanıcıları, bu güzel gelişme için oldukça heyecanlı. Hatırlayacak olursanız PUBG, oyunlar arasında adeta devrim niteliğinde bir iş çıkarmıştı.

Son Haberler