Steam'in Yeniden Tasarlanan İndirmeler ve Depolama Yönetimi Sayfalarını Kullanıma Sunacak

Steam'in Yeniden Tasarlanan İndirmeler ve Depolama Yönetimi Sayfalarını Kullanıma Sunacak
Bu yılın başlarında Valve, Steam istemcisi için yeni İndirmeler ve Depolama Yönetimi sayfalarını test etmeye başladı ve belirli özellikler için sürekli...

Bu yılın başlarında Valve, Steam istemcisi için yeni İndirmeler ve Depolama Yönetimi sayfalarını test etmeye başladı ve belirli özellikler için sürekli olarak revizyonlar yayınlamaya devam etti. Şimdi, değişiklikler tüm Steam kullanıcılarının erişim kazanmasıyla betadan çıkmaya layık görüldü.

En büyük değişiklik, eski tasarımı tamamen ortadan kaldıran yeni İndirilenler sayfasıdır. Artık kullanıcılar, indirme hızının yanı sıra disk ayırma sürecini ve sunuculardan indirilen sıkıştırılmış dosyalara kıyasla bir güncelleme için kullanılan disk alanı miktarını kontrol ediyor.

Eski 'başa gönder' düğmesiyle uğraşmak yerine, artık indirme kuyruğunda yeniden sıralamanın kolay olması için sürükle ve bırak desteği var. İstemci, kullanıcılara oyun içeriği ve DLC'den Atölye modlarına ve Shader Önbelleğe Alma verilerine kadar tam indirme türünü de bildirecektir. Küçük olsa da, tamamlanan indirmeleri silmek için Tümünü Temizle düğmesi ve eğer bilgi mevcutsa, güncellemelerin değişiklik günlüklerine hızlı bir şekilde erişmek için bir yama notları düğmesi de buradadır.

Bu arada, Depolama Yönetimi penceresi de eksiksiz bir yeniden tasarım gördü ve yeni Steam kitaplığı klasörleri ekleme ve oyunları sürücüler arasında aktarma işlemlerini daha net hale getirdi. Bugünün güncellemesi ayrıca Kütüphane, Arkadaş Listesi, Birlikte Uzaktan Oynatma, Bulut, Steam Girişi, SteamVR ve Steam istemcisinin diğer alanları için değişiklikler ve hata düzeltmeleri içeriyor.

Steam'in beta dalını kullananlar bu yeni özelliklere zaten alışmış olmalılar, ancak Valve'den test için yakında gelecek daha fazla müşteri revizyonu için gözünüzü dört açın. Steam Deck bunun yepyeni bir sürümüyle piyasaya sürüleceğinden, Steam Büyük Resim modunun bir sonraki yükseltmeyi alması muhtemeldir.

Son Haberler