Tecno Camon 18P Türkiye’de Satışa Sunuldu! İşte Merak Edilen Cihazın Özellikleri ve Fiyatı!

Tecno Camon 18P Türkiye’de Satışa Sunuldu! İşte Merak Edilen Cihazın Özellikleri ve Fiyatı!
2021 yılının ekim ayında piyasaya sürülen Tecno Camon 18P artık Türkiye’de. Özellikleriyle ve tasarımıyla dikkatleri üstüne çeken cihazı kullanıcılar fazlasıyla merak ediyor. Tüm merak edilen detayları en ince ayrıntısına kadar haberimizde bulabilirsiniz…

Tecno Camon 18P özellikleri haberimizde

Delikli ekran tasarımına, üç arka kameraya ve yüksek batarya kapasitesine sahip olan cihaz, 12 nm fabrikasyon süreci ile üretilen, Mali-G57 MC2 grafik birimine ev sahipliği yapacak. Ayrıca 2.05 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli bir işlemci olan Mediatek Helio G96‘dan güç alan Camon 18P, 6.8 inç büyüklüğünde ekrana sahip. Arka tarafında bulunan 48 Megapiksel çözünürlüğünde geniş açılı f/1.8 ana kameranın yanı sıra 13 Megapiksel telefoto ve 2 Megapiksel f/2.4 derinlik algılama sensörüne sahip Tecno Camon 18P ile çevrenizde bulunan güzellikleri hayal gücünüzle birleştirerek ekrana dilediğiniz gibi yansıtabilirsiniz. Öz çekimlerinizi gönül rahatlığıyla paylaşabileceğiniz bir deneyime hazır olun çünkü full HD video kaydı gerçekleştirebilen telefonun, ekranının üst kısmında ortalanan ön kamerası 16 Megapiksel.

1633501440-tecno-camon-18-camon-18p-avec-triple-cameras-arriere-ecrans.jpg

Tecno Camon 18P bekleyenleri tatmin edecek mi?

USB-C portuna sahip olan Tecno Camon 18P, içinde yapay zekâ destekli asistan Ella’nın yanı sıra Memory Fusion olarak adlandırılan bir özellik bulunduruyor. Bu özellik ile kullanılmayan salt okunur bellekten yararlanmak ve bunları RAM işlemlerine aktarmak mümkün oluyor. Camon 18P, işlemci, ekran, kamera, tasarım ve depolama dahil olmak üzere farklı özelliklerle gelen Camon 17 serisinin yükseltilmiş bir versiyonudur. Telefon eleştirmenler tarafından genel olarak olumlu geri dönüşler aldı ve eleştirmenler çoğunlukla daha büyük pil ve hızlı şarj özelliğine dikkat çekti.

Tecno Camon 18P fiyatı nedir?

Tecno Camon 18P’nin fiyatı ülkemiz için KDV dahil 5.999 TL olarak belirlendi.

tecno-camon-18p-170322.jpg

Tecno Mobile

Tecno Mobile, 2006 yılında Tecno Telecom Limited olarak başladı, ancak şirket daha sonra adını, yan kuruluşlarından biri olan Tecno Mobile da dahil olmak üzere Transsion Holdings olarak değiştirdi. Tecno'nun ikinci markası olan Itel, 2007 yılında Afrika'da piyasaya sürüldü. Pazar analizinin ardından Tecno, 2008'in başlarında yalnızca Afrika'ya odaklanmaya karar verdi ve 2010 yılına kadar Afrika'nın en büyük üç cep telefonu markasından biri oldu.

Son Haberler