TikTok Yakında Video Yükleme Sınırını 5 Dakika Veya Daha Fazla Uzatabilir

TikTok Yakında Video Yükleme Sınırını 5 Dakika Veya Daha Fazla Uzatabilir
Popüler sosyal ağ TikTok, kullanıcıların yükleyebileceği videoların sınırını genişletmek için çalışıyor. Geçen yılki bir başka genişlemenin...

Popüler sosyal ağ TikTok, kullanıcıların yükleyebileceği videoların sınırını genişletmek için çalışıyor. Geçen yılki bir başka genişlemenin ardından şirket, şimdi küçük bir kullanıcı grubuyla 5 dakikalık daha uzun bir video yükleme sınırını test ediyor.

Şu anda TikTok kullanıcıları, Aralık 2020'de sosyal ağ tarafından belirlenen bir sınır olan üç dakikaya kadar video paylaşabilir. Şimdi bu sınır bir kez daha yükseltilecek, bu sefer beş dakikaya kadar olan videoları desteklemek için. Haber, yeni yükleme sınırının ekran görüntüsünü Twitter'da paylaşan sosyal medya danışmanı Matt Navarra tarafından bildirildi.

Ekran görüntüsünde görüldüğü gibi, TikTok, birkaç kullanıcıya daha uzun video yükleme sınırını yavaş yavaş yayıyor gibi görünüyor. Yeni limiti denemek için seçilenler, platformun artık 5 dakikaya kadar video yüklemelerini kabul ettiğini onaylayan bir bildirim alacak.

Daha uzun videolar yükleyin: Cihazınızdan 5 dakikaya kadar videolar yükleyin. Özelliği uygulamanızda veya tiktok.com'da denemeden önce TikTok'un en son sürümünü kullandığınızdan emin olun.

İlginç bir şekilde, 10 dakikaya kadar video yükleyebilen bazı kullanıcılar var, bu nedenle şirket muhtemelen herkes için etkinleştirmeden önce ideal sınırın ne olduğunu deniyor.

Bu ayın başlarında Navarra, TikTok'un, tahmin edebileceğiniz gibi, kullanıcıların Snapchat ve Instagram gibi 24 saat sonra kaybolan fotoğrafları paylaşmasına izin verecek "TikTok Hikayeleri" uyguladığını da bildirdi. TikTok daha sonra şirketin gerçekten de yeni bir Hikayeler özelliğini test ettiğini doğruladı, ancak bunu halka açık hale getirmek için belirlenmiş bir tarih yok.

Son Haberler