Tinder ile Para Kazanmak Mümkün mü? Tinder'dan Yeni Uygulama Parası Özelliği!

Tinder ile Para Kazanmak Mümkün mü? Tinder'dan Yeni Uygulama Parası Özelliği!
Tinder, kullanıcılarına daha yeni deneyimler sunmak için elinden geleni yapıyor. Uygulama içerisinde yapacağınız eylemlerle para kazanabileceksiniz. Bu...

Tinder, kullanıcılarına daha yeni deneyimler sunmak için elinden geleni yapıyor. Uygulama içerisinde yapacağınız eylemlerle para kazanabileceksiniz. Bu paraları ise yine Tinder üzerinde harcama fırsatına erişiyorsunuz. Böylelikle uygulamaya para vermeden de verimli bir deneyim yaşamak mümkün olacak. Özellikle de platin ve gümüş gibi çeşitli abonelikleri de satın alabilirsiniz. Super boost özelliği için para verildiği biliniyor. Ancak Tinder'ın sizlerden istediklerini yerine getirirseniz zaman içerisinde uygulama içinde para biriktiğini görebilirsiniz. Biriken paraları daha iyi eşleşmeler için kullanmak mümkün.

Tinder'da Nasıl Para Kazanılır?

Tinder üzerinden para kazanmak için profliinizi tamamen düzenlemeli ve eşleşmelere katılmanız gerekiyor. Ayrıca kullanıcıları beğendikçe de birikecek bir puan sistemi olacak. Böylelikle çeşitli görevler tamamlayarak gerçek parayla alınabilecek abonelikleri cebinizden tek kuruş çıkmadan sahip olacaksınız. Ancak bu sistem şu an için Türkiye'de çalışmıyor.

Avustralya'da Deneniyor

Yeni özelliğin Avustralya'da denendiği ortaya çıktı. Eğer güzel sonuçlar verirse zamanla global anlamda herkese açık hale getirilecek. Geçmiş yıllardaki popülerliği nedeniyle pek çok kişinin kullandığı uygulama, eskisi kadar ilgi görmüyor. Çünkü uygulama üzerinde çok fazla sahte hesap ve genellikle Instagram takipçisini artırmak için kullanan kişiler bulunmakta. Hal böyle olunca insanlar kimse ile iletişim kuramıyor. Ayrıca Tinder'ın sürekli olarak abonelik teklifinde bulunması ve sayılı beğeni hakkından sonra kullanıcılardan ücret talep etmesi büyük tepki çekiyor. Bu nedenle uygulamayı silen kişi sayısı da oldukça fazla. Tinder, kullanıcı sayısının azaldığını görünce yeni özelliklerini devreye soktu.

Tinder Güvenliğe Önem Veriyor

Kullanıcılar arası şeffaf iletişime önem veren Tinder, kimlik doğrulamasını getirmişti. Böylelikle karşınızdaki kişinin gerçekten o kişi olup olmadığını anlayabiliyorsunuz. Çeşitli doğrulama yöntemleriyle de güvenliğiniz sağlanıyor. Ayrıca Tinder'da bulunan acil durum butonunun da çeşitli güvenlik birimlerine haber verilerek sizi koruduğu da belirtilmekte. Kısacası uygulamanın gelişmesi için büyük çaba sarf ediliyor. Ancak bunun sonuçlarını eskisi gibi verimli alabilecek mi orası muamma. Çünkü eskiden piyasada neredeyse tek olan Tinder, şimdi pek çok rakibiyle mücadele etmek zorunda. Bu durum uygulamanın önünü tıkıyor. Geçmişteki kötü izlenimi nedeniyle de kullanıcılar bir daha indirmeye yanaşmayabiliyor. Uygulamanın önümüzdeki haftalarda yeni özelliğini tüm ülkeler için geçerli kılması bekleniyor. Bu sayede sizler de uygulama içinde herhangi bir ücret ödemeden sanal paralarla işlem yapabileceksiniz. Eşleşme şansınızın daha yüksek olduğu ve sahte hesapların kalıcı olarak uzaklaştırıldığı bir uygulama çok da uzakta değil.

Son Haberler