Twitch Artık iOS'ta Yinelenen Aboneliklere İzin Veriyor

Twitch Artık iOS'ta Yinelenen Aboneliklere İzin Veriyor
2019'dan beri Twitch, iOS kullanıcılarının en sevdikleri yayıncıları desteklemesi için bir yol olarak Alt Jetonlar sunuyor. Reklamsız görüntüleme ve...

2019'dan beri Twitch, iOS kullanıcılarının en sevdikleri yayıncıları desteklemesi için bir yol olarak Alt Jetonlar sunuyor. Reklamsız görüntüleme ve yalnızca alt sohbete erişim de dahil olmak üzere masaüstünde abone olmanın aynı avantajlarını sunarlar, ancak istediğiniz zaman kullanabileceğiniz tek seferlik bir satın almadır. Bununla birlikte, Twitch şimdi daha basit bir yaklaşım lehine bu mekanizmayı ortadan kaldırıyor.

Twitch iOS uygulamasının en son sürümüne güncelleme yaptığınızda, yinelenen abonelikler satın alma seçeneğini bulacaksınız. Şirketin kullanıcı geri bildirimlerine dayanarak yaptığını söylediği bir değişiklik. Şirket bir blog yazısında, "Topluluktan, iOS'ta yenilenmeyen Abonelik Jetonlarının sürekli olarak abone avantajlarından yararlanmalarını ve favori içerik oluşturucularını desteklemelerini engelleyebileceğini öğrendik" dedi. İnce ayar ile, abone avantajlarınıza erişiminizi kaybetme veya bir alt seriyi kaçırma konusunda endişelenmenize gerek yok.

Alt Jetonlar, en azından hemen yok olmuyor. Twitch onları 1 Aralık'a kadar satmaya devam edecek. Bu noktada, 10 Ocak 2022'ye kadar kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu tarihten sonra hesabınızda bıraktığınız kalan Alt Jetonlar Apple tarafından iade edilecektir. Tümüyle, Twitch kullanıcılarının, özellikle de onları izlemek için öncelikle bir iOS cihazı kullanıyorlarsa, en sevdikleri yayıncıları desteklemelerini kolaylaştırması gereken bir şans.

Son Haberler